Naše utkání 2019-2020

• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

4.kolo: Sány/Opolany "A" - Stratov 1 - 6 (0 - 1)

Během prvních čtyř kol jsme již potřetí zavítali na hřiště soupeře. Tentokrát nám byl v cestě áčkový výběr ze Sán a Opolan. Stále bez zraněného Tržického, Kubína a také s absencí Večerka a Waltera, jsme přijeli s cílem potvrdit herně dobré výkony z předchozích zápasů a připsat si konečně i první vítězství.

3.kolo: Chrást - Stratov 2 - 1 (2 - 1)

V dalším kole jsme zavítali na hřiště do Chrástu k soupeři, proti kterému se nám na jejich půdě tradičně nedaří – nevyhráli jsme tam již 9 let. I proto jsme přijeli s odhodláním tuto nelichotivou bilanci ukončit a konečně naplno bodovat.

2.kolo: Stratov - Stará Lysá 1 - 1 (0 - 0)

Ve druhém kole jsme se poprvé v nové sezóně představili také doma, soupeřem nám byl celek Staré Lysé. Znovu jsme museli řešit hned několik absencí, a to v čele s kapitánem Jarolímem, proto tentokrát dostali v základní sestavě příležitost i hráči širšího kádru.

Od prvních minut jsme tahali za trochu kratší konec. Hosté byli o něco lepší a rušno bylo hlavně před naší brankou. Soupeř si kombinaci příliš nekomplikoval a většinu svých akcí řešil nákopem na rychlonohého Srcháčka na levém křídle, který byl nejnebezpečnějším hráčem hostů. Jeho spoluhráči ho však naštěstí příliš nenásledovali a jejich zakončení bylo tristní, případně zakročila naše tentokrát pozorná obrana nebo v největší šanci vyrazil míč na roh gólman Kaucký. Do kabin se tak šlo bez branek.

1.kolo: Kamenné Zboží - Stratov 5 - 1 (4 - 1)

Po výsledkově ne zcela přesvědčivé přípravě, pro nás začala nová sezóna. V úvodním kole jsme se představili na hřišti v Kamenném Zboží, kam jsme přivezli i přes absenci některých zraněných hráčů mládím znovu okysličenou sestavu. Náš tým posílili Matěj Pařízek a Jan Vlach, oba v minulé sezóně hráči dorostu Kostomlat, kteří velmi rychle zapadli do základu našeho týmu. Zároveň je novou tváří Matouš Holub a také náš odchovanec, teprve 17letý Martin Kus. Proti domácím jsme tak vyběhli se základní sestavou s věkovým průměrem 22 let.

23. ročník Memoriálu Oldřicha Krejčíka st.

Po dvou přípravných utkáních v Kostomlatech nad Labem (1-4) a doma s Křincem (2-6), jsme v generálce na novou fotbalovou sezónu obsadili v tradičním domácím fotbalovém turnaji 3. příčku. V konkurenci "béček" Dolních Počernic, Lysé nad Labem a týmu ze Statenic, jsme si připsali jednu výhru a dvě porážky.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Lysé nad Labem "B". Po vyrovnaném průběhu nakonec hosté rozhodli v poslední minutě zápasu, kde se po centru z pravé strany trefil Hanke: 0-1.

Ve druhém zápase nám byl soupeřem tým Sokola Statenice, hrající IV. třídu na Praze-západ. Převahu s prvním poločase se nám podařilo zúročit brankou Lukáše Nováka. Po změně stran dokázali hosté vyrovnat, ale o našem těsném vítězství rozhodl sólovou akcí Tomáš Jarolím: 2-1.

6. Semice 6