Naše utkání 2019-2020

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

10.kolo: Kounice - Stratov 2 - 3 (0 - 3)

V 10. kole nám v cestě stál další tým ze spodní poloviny tabulky, celek Kounic. Vítězná sestava z minulého utkání se nezměnila až na jeden post, kdy místo absentujícího Schneidera, dostal v útoku příležitost nejmladší hráč našeho kádru Martin Kus.

9.kolo: Stratov - Sadská "B" 4 - 0 (2 - 0)

V dalším utkání podzimní části soutěže jsme doma přivítali rezervu Sadské. Hostům se vstup do soutěže nepovedl, krčí se až na samém konci tabulky, a tak jsme do zápasu vstupovali jako favorité s cílem napravit výsledkově nepovedené vystoupení v minulém kole v Lysé nad Labem a znovu se vrátit na vítěznou vlnu. K dlouhodobým absencím se tentokrát přidal záložník Valter a byli jsme tak nuceni trochu přeskupit ofenzivní formace a v útoku se představila dvojice Schneider – Walter.

8.kolo: Lysá nad Labem "B" - Stratov 3 - 0 (1 - 0)

Na malém tréninkovém hřišti v Lysé nad Labem bylo na programu v rámci 8. kola naše malé derby s místním béčkem. Do zápasu jsme stále nemohli počítat s dlouhodobě zraněnými Kubínem a Tržickým, ke kterým se tentokrát z různých důvodů přidali Večerek, Holub a také nemocný Lukáš Novák.

7.kolo: Stratov - Semice "B" 1 - 1 (1 - 0)

S ohledem na kontumaci domácího utkání s Libicí, jsme se v 7. kole probíhající sezóny představili teprve podruhé doma. Soupeřem nám bylo mužstvo, které se i přes uhrané 10. místo v loňské sezóně, dobrovolně vzdalo účasti v okresním přeboru – Semice „B“.

6.kolo: Odřepsy - Stratov 2 - 3 (1 - 0)

Těžký zápas nás čekal v rámci 6. kola, kdy jsme se představili na hřišti v Odřepsích u soupeře, kterého jsme ještě nikdy neporazili – v loňské i předloňské sezóně jsme vždy prohráli. Přijeli jsme tedy s určitým respektem, ale zároveň s nadějí, že se nám i na základě našich posledních dobrých výkonů i výsledků, podaří nepříznivou bilanci zlomit.

5.kolo: Stratov - Libice nad Cidlinou 3 - 0 (kontumace)

Utkání nebylo sehráno - hosté se k zápasu nedostavili.

4.kolo: Sány/Opolany "A" - Stratov 1 - 6 (0 - 1)

Během prvních čtyř kol jsme již potřetí zavítali na hřiště soupeře. Tentokrát nám byl v cestě áčkový výběr ze Sán a Opolan. Stále bez zraněného Tržického, Kubína a také s absencí Večerka a Waltera, jsme přijeli s cílem potvrdit herně dobré výkony z předchozích zápasů a připsat si konečně i první vítězství.

3.kolo: Chrást - Stratov 2 - 1 (2 - 1)

V dalším kole jsme zavítali na hřiště do Chrástu k soupeři, proti kterému se nám na jejich půdě tradičně nedaří – nevyhráli jsme tam již 9 let. I proto jsme přijeli s odhodláním tuto nelichotivou bilanci ukončit a konečně naplno bodovat.

2.kolo: Stratov - Stará Lysá 1 - 1 (0 - 0)

Ve druhém kole jsme se poprvé v nové sezóně představili také doma, soupeřem nám byl celek Staré Lysé. Znovu jsme museli řešit hned několik absencí, a to v čele s kapitánem Jarolímem, proto tentokrát dostali v základní sestavě příležitost i hráči širšího kádru.

Od prvních minut jsme tahali za trochu kratší konec. Hosté byli o něco lepší a rušno bylo hlavně před naší brankou. Soupeř si kombinaci příliš nekomplikoval a většinu svých akcí řešil nákopem na rychlonohého Srcháčka na levém křídle, který byl nejnebezpečnějším hráčem hostů. Jeho spoluhráči ho však naštěstí příliš nenásledovali a jejich zakončení bylo tristní, případně zakročila naše tentokrát pozorná obrana nebo v největší šanci vyrazil míč na roh gólman Kaucký. Do kabin se tak šlo bez branek.

1.kolo: Kamenné Zboží - Stratov 5 - 1 (4 - 1)

Po výsledkově ne zcela přesvědčivé přípravě, pro nás začala nová sezóna. V úvodním kole jsme se představili na hřišti v Kamenném Zboží, kam jsme přivezli i přes absenci některých zraněných hráčů mládím znovu okysličenou sestavu. Náš tým posílili Matěj Pařízek a Jan Vlach, oba v minulé sezóně hráči dorostu Kostomlat, kteří velmi rychle zapadli do základu našeho týmu. Zároveň je novou tváří Matouš Holub a také náš odchovanec, teprve 17letý Martin Kus. Proti domácím jsme tak vyběhli se základní sestavou s věkovým průměrem 22 let.

Fotbal - III.A třída

1. Předhradí 23
2. Křečkov "A" 21
3. Stará Lysá 21
4. Semice "B" 19
5. Stratov 17
6. Libice nad Cidlinou 17
7. Odřepsy 16
8. Milovice "B" 13
9. Lysá nad Labem "B" 12
10. Sány/Opolany "A" 11
11. Kamenné Zboží 9
12. Kounice 9
13. Chrást 6
14. Sadská "B" 5

Fotbal - starší žáci

1. Struhy 24
2. Pátek 21
3. Kamenné Zboží 17
4. Slovan Poděbrady 15
5. Stratov 13
6. Chrást 10
7. Rožďalovice 10
8. Dymokury 6
9. Budiměřice 6
10. Třebestovice 1

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.