Naše utkání 2017-2018

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

7.kolo: Stratov - Sadská "B" 1 - 4 (0 - 3)

Jako kontrast mezi dnem a nocí bylo porovnání našeho výkonu v domácím utkání s béčkem Sadské, oproti minulému vítěznému derby v Milovicích. Přestože vítězná sestava se nezměnila, předvedli jsme proti slabému soupeři bezkrevné a velmi nepovedené představení. Hosté přijeli s takřka starou gardou, ale s trochou štěstí ve spojitosti s naší nemohoucností si odvezli nakonec velmi lehce získané tři body.

6.kolo: Milovice "B" - Stratov 0 - 2 (0 - 2)

V základní sestavě hned se čtveřicí posil z „A“ týmu, který vede krajskou I. B třídu, na nás vyrukovalo v místním derby „béčko“ Milovic v zápasu 6. kola podzimní části naší soutěže. Do naší sestavy se naopak vrátil jen Pačesný, který se postavil do útoku spolu s Walterem.

5.kolo: Stratov - Chrást 5 - 4 (3 - 2)

V 5. kole podzimní části soutěže jsme se představili znovu doma – tentokrát jsme hostili tým z Chrástu. Hosté přijeli s vizitkou celku, který v úvodních čtyřech duelech neprohrál a navíc obdržel také nejmenší počet branek. Stejně jako my, tak i soupeř řešil problémy se sestavou a tak se na obou stranách představili poměrně kombinované základní jedenáctky.

4.kolo: Stratov - Odřepsy 1 - 2 (1 - 2)

Dalším pro nás neznámým soupeřem v nové sezóně byl ve čtvrtém podzimním kole celek Odřeps. Z výčtu zraněných hráčů se nám dali dohromady po týdnu pouze Effenberger s Pačesným, ke kterým se tentokrát přidal do základní sestavy také Rambousek. I proto se Walter mohl posunout zpět do útoku a Jelínka ve středu zálohy zastoupil Michal Horvát.

3.kolo: Slovan Poděbrady - Stratov 6 - 3 (2 - 1)

Neznámé hřiště i neznámý soupeř nás čekal ve třetím podzimním zápase, kdy jsme se představili na poděbradském Slovanu. Domácí tým, kterému loni utekl ve druhé skupině postup do OP až v závěrečném kole, nestačil v prvním utkání překvapivě na neutrálním hřišti v Kovanicích na Odřepsy, ale i tak jsme čekali silného protivníka. Velkým pozitivem ještě před utkáním byl návrat Kauckého do naší sestavy téměř po roce od zranění kolena.

2.kolo: Stratov - Hradišťko 2 - 0 (1 - 0)

S cílem potvrdit vysoké vítězství z Kounic jsme v nastoupili k prvnímu domácímu střetnutí nové sezóny, kdy jsme hostili nováčka z Hradišťka. Ještě před utkáním jsme však řešili potíže se sestavou, neboť nebyla k dispozici kompletní obranná trojice, která nastoupila v 1. kole. Na místo stopera se tak z útoku stáhl Walter a na levé obraně nastoupil po půlročním zranění ještě v ne zcela stoprocentním stavu Horáček a šanci dostal v záloze také P. Horvát.

1.kolo: Kounice - Stratov 0 - 8 (0 - 3)

Po krátké a výsledkově solidní letní přípravě jsme s odhodláním a zdravým respektem vyrazili na první mistrovské utkání nové sezóny na hřiště do Kounic. Před startem soutěže se do našeho týmu podařilo získat z Kostomlat bývalého kmenového hráče Tomáše Jarolíma, který vyztužil střed naší zálohy a i s přispěním jedné jeho trefy jsme nakonec odjížděli s historicky nejvyšší výhrou z hřišť soupeřů.

Přípravné utkání: Lysá n/L. "B" - Stratov 7 - 4 (4 - 0)

Branky Stratova: 51. Kubín D. (4-1), 54. vlastní (4-2), 60. Walter (4-3), 75. Walter (6-4)

Sestava: Horvát Milan - Soukup, Rambousek, Bašus - Kubín D. - Effenberger, Hýbel, Jelínek, Novák L. - Horvát Michal, Walter (střídali: Touš, Šach, Miklis)

Přípravné utkání: Kostomlaty - Stratov 1 - 4 (0 - 3)

Branky Stratova: 21. Walter (0-1), 35. Horvát P. (0-2), 42. Miklis (0-3), 65. Horvát Michal (0-4)

Sestava: Krejčík - Soukup P., Rambousek, Kubín D. - Lorenc - Effenberger, Jelínek, Jarolím T., Novák L. - Walter, Horvát Michal (střídali: Miklis, Leuciuc, Šach, Touš)

Fotbal - III.A třída

1. Sadská "B" 16
2. Litol 16
3. Pátek "B" 16
4. Odřepsy 15
5. Stratov 12
6. Kounice 12
7. Slovan Poděbrady 11
8. Chrást 11
9. Křečkov "A" 9
10. Sány/Opolany "A" 6
11. Tatce 6
12. Milovice "B" 3
13. Libice nad Cidlinou 3
14. Hradišťko 1

Fotbal - starší žáci

1. Slovan Poděbrady 15
2. Kamenné Zboží 12
3. Budiměřice 12
4. Lysá nad Labem 12
5. Sadská 12
6. Loučeň 12
7. Dymokury 9
8. Stratov 9
9. Chrást 9
10. Struhy 3
11. Pátek 0
12. Opočnice 0

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.