Naše utkání 2017-2018

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

17.kolo: Chrást - Stratov 2 - 1 (1 - 1)

Třetí zápas jara jsme odehráli na hřišti v Chrástu. Stejně jako soupeř, jsme i my řešili potíže se sestavou, a to hlavně v obranné čtveřici a tak na stoperu nastoupil poměrně netypicky Effenberger.

Už první minuty naznačili, že nebude rozhodně k vidění žádná velká fotbalová podívaná. Elán do hry chyběl oběma týmům a spolu s nepřesnostmi na obou stranách tak byla k vidění velmi podprůměrná kopaná. Více náznaků šancí a mírnou převahu jsme sice měli my, ale do vedení šli nakonec domácí. Po trochu nenápadné akci ve 32. se ke střele za hranicí vápna dostal domácí kanonýr Černý a mířil přesně: 1-0. O chvíli později však právě Černý ve vápně fauloval Kubína a Michal Horvát z penalty vyrovnal: 1-1. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu.

16.kolo: Odřepsy - Stratov 3 - 1 (2 - 1)

Těžký los nám i ve druhém utkání jara přihrál do cesty vedoucí tým tabulky – tým Odřeps. Do zápasu jsme nastoupili se stejnou sestavou, která vyválčila bod se Slovanem Poděbrady, pouze v brance musel zastoupit zraněného Krejčíka Milan Horvát.

15.kolo: Stratov - Slovan Poděbrady 1 - 1 (1 - 0)

Po odložení úvodního kola jsme vstoupili do jarních odvet v domácím utkáním s hlavním aspirantem na postup, celkem Slovanu Poděbrady. Do naší sestavy se po dlouhé době vrátil na pozici stopera Kaucký a představila se i nová posila z Ostré – Ondřej Tržický, který se postavil na hrot útoku spolu s Michalem Horvátem.

10.kolo: Litol - Stratov 3 - 2 (1 - 2)

Po velmi špatných výkonech i výsledcích z poslední doby, jsme se vydali na těžké utkání do Litole. Domácí tým zažívá po letech v divizi obrodu v klasický a standartní okresní mančaft a po loňském postupu z nejnižší soutěže se pohybuje v horních patrech i letošní tabulky. Náš tým přijel znovu nekompletní nebo nedoléčený, přesto jsme dali dohromady konkurenceschopnou základní jedenáctku, která ukázala, že máme na to, být důstojným soupeřem i fotbalovějším týmům.

9.kolo: Stratov - Sány/Opolany "A" 0 - 4 (0 - 1)

Dalším domácím soupeřem nám byl výběr ze Sán a Opolan. Chtěli jsme před domácími fanoušky nejen napravit poslední domácí debakl se Sadskou, ale po dvou neúspěšných pokusech v předchozích kolech, se znovu pokusit připsat důležité tři body. Do naší sestavy se sice vrátil po zranění Jelínek, ale jinak nám hned několik hráčů také chybělo a po dvou vynucených střídaních ještě během prvního poločasu, kdy pro zranění odstoupil Janský a později i Jarolím, byla nejen z výsledku, ale také z celkového našeho výkonu naprostá blamáž.

8.kolo: Tatce - Stratov 3 - 3 (3 - 2)

Na hřišti nováčka III. třídy jsme sehráli utkání 8. kola – zavítali jsme na trávník do Tatců. Naše sestava stále poskládaná bez dlouhodobě zraněných, ke kterým se tentokrát přidal i Walter, kterého však pozdější okolnosti a vývoj utkání přece jen donutili nastoupit, podala o poznání lepší výkon než před týdnem doma se Sadskou, přesto to nakonec stačilo pouze na bod.

7.kolo: Stratov - Sadská "B" 1 - 4 (0 - 3)

Jako kontrast mezi dnem a nocí bylo porovnání našeho výkonu v domácím utkání s béčkem Sadské, oproti minulému vítěznému derby v Milovicích. Přestože vítězná sestava se nezměnila, předvedli jsme proti slabému soupeři bezkrevné a velmi nepovedené představení. Hosté přijeli s takřka starou gardou, ale s trochou štěstí ve spojitosti s naší nemohoucností si odvezli nakonec velmi lehce získané tři body.

6.kolo: Milovice "B" - Stratov 0 - 2 (0 - 2)

V základní sestavě hned se čtveřicí posil z „A“ týmu, který vede krajskou I. B třídu, na nás vyrukovalo v místním derby „béčko“ Milovic v zápasu 6. kola podzimní části naší soutěže. Do naší sestavy se naopak vrátil jen Pačesný, který se postavil do útoku spolu s Walterem.

5.kolo: Stratov - Chrást 5 - 4 (3 - 2)

V 5. kole podzimní části soutěže jsme se představili znovu doma – tentokrát jsme hostili tým z Chrástu. Hosté přijeli s vizitkou celku, který v úvodních čtyřech duelech neprohrál a navíc obdržel také nejmenší počet branek. Stejně jako my, tak i soupeř řešil problémy se sestavou a tak se na obou stranách představili poměrně kombinované základní jedenáctky.

4.kolo: Stratov - Odřepsy 1 - 2 (1 - 2)

Dalším pro nás neznámým soupeřem v nové sezóně byl ve čtvrtém podzimním kole celek Odřeps. Z výčtu zraněných hráčů se nám dali dohromady po týdnu pouze Effenberger s Pačesným, ke kterým se tentokrát přidal do základní sestavy také Rambousek. I proto se Walter mohl posunout zpět do útoku a Jelínka ve středu zálohy zastoupil Michal Horvát.

Fotbal - III.A třída

1. Předhradí 12
2. Odřepsy 9
3. Libice nad Cidlinou 8
4. Stará Lysá 8
5. Sány/Opolany "A" 7
6. Semice 6
7. Kounice 6
8. Křečkov "A" 6
9. Stratov 4
10. Sadská "B" 4
11. Chrást 4
12. Milovice "B" 3
13. Kamenné Zboží 3
14. Lysá nad Labem "B" 0

Fotbal - starší žáci

1. Slovan Poděbrady 9
2. Stratov 6
3. Struhy 6
4. Budiměřice 6
5. Kamenné Zboží 3
6. Pátek 3
7. Dymokury 3
8. Chrást 1
9. Rožďalovice 1
10. Třebestovice 0

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.