Naše utkání 2017-2018

• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

7.kolo: Stratov - Sadská "B" 1 - 4 (0 - 3)

Jako kontrast mezi dnem a nocí bylo porovnání našeho výkonu v domácím utkání s béčkem Sadské, oproti minulému vítěznému derby v Milovicích. Přestože vítězná sestava se nezměnila, předvedli jsme proti slabému soupeři bezkrevné a velmi nepovedené představení. Hosté přijeli s takřka starou gardou, ale s trochou štěstí ve spojitosti s naší nemohoucností si odvezli nakonec velmi lehce získané tři body.

6.kolo: Milovice "B" - Stratov 0 - 2 (0 - 2)

V základní sestavě hned se čtveřicí posil z „A“ týmu, který vede krajskou I. B třídu, na nás vyrukovalo v místním derby „béčko“ Milovic v zápasu 6. kola podzimní části naší soutěže. Do naší sestavy se naopak vrátil jen Pačesný, který se postavil do útoku spolu s Walterem.

5.kolo: Stratov - Chrást 5 - 4 (3 - 2)

V 5. kole podzimní části soutěže jsme se představili znovu doma – tentokrát jsme hostili tým z Chrástu. Hosté přijeli s vizitkou celku, který v úvodních čtyřech duelech neprohrál a navíc obdržel také nejmenší počet branek. Stejně jako my, tak i soupeř řešil problémy se sestavou a tak se na obou stranách představili poměrně kombinované základní jedenáctky.

4.kolo: Stratov - Odřepsy 1 - 2 (1 - 2)

Dalším pro nás neznámým soupeřem v nové sezóně byl ve čtvrtém podzimním kole celek Odřeps. Z výčtu zraněných hráčů se nám dali dohromady po týdnu pouze Effenberger s Pačesným, ke kterým se tentokrát přidal do základní sestavy také Rambousek. I proto se Walter mohl posunout zpět do útoku a Jelínka ve středu zálohy zastoupil Michal Horvát.

3.kolo: Slovan Poděbrady - Stratov 6 - 3 (2 - 1)

Neznámé hřiště i neznámý soupeř nás čekal ve třetím podzimním zápase, kdy jsme se představili na poděbradském Slovanu. Domácí tým, kterému loni utekl ve druhé skupině postup do OP až v závěrečném kole, nestačil v prvním utkání překvapivě na neutrálním hřišti v Kovanicích na Odřepsy, ale i tak jsme čekali silného protivníka. Velkým pozitivem ještě před utkáním byl návrat Kauckého do naší sestavy téměř po roce od zranění kolena.

2.kolo: Stratov - Hradišťko 2 - 0 (1 - 0)

S cílem potvrdit vysoké vítězství z Kounic jsme v nastoupili k prvnímu domácímu střetnutí nové sezóny, kdy jsme hostili nováčka z Hradišťka. Ještě před utkáním jsme však řešili potíže se sestavou, neboť nebyla k dispozici kompletní obranná trojice, která nastoupila v 1. kole. Na místo stopera se tak z útoku stáhl Walter a na levé obraně nastoupil po půlročním zranění ještě v ne zcela stoprocentním stavu Horáček a šanci dostal v záloze také P. Horvát.

1.kolo: Kounice - Stratov 0 - 8 (0 - 3)

Po krátké a výsledkově solidní letní přípravě jsme s odhodláním a zdravým respektem vyrazili na první mistrovské utkání nové sezóny na hřiště do Kounic. Před startem soutěže se do našeho týmu podařilo získat z Kostomlat bývalého kmenového hráče Tomáše Jarolíma, který vyztužil střed naší zálohy a i s přispěním jedné jeho trefy jsme nakonec odjížděli s historicky nejvyšší výhrou z hřišť soupeřů.

Přípravné utkání: Lysá n/L. "B" - Stratov 7 - 4 (4 - 0)

Branky Stratova: 51. Kubín D. (4-1), 54. vlastní (4-2), 60. Walter (4-3), 75. Walter (6-4)

Sestava: Horvát Milan - Soukup, Rambousek, Bašus - Kubín D. - Effenberger, Hýbel, Jelínek, Novák L. - Horvát Michal, Walter (střídali: Touš, Šach, Miklis)

Přípravné utkání: Kostomlaty - Stratov 1 - 4 (0 - 3)