Naše utkání 2017-2018

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

17.kolo: Chrást - Stratov 2 - 1 (1 - 1)

Třetí zápas jara jsme odehráli na hřišti v Chrástu. Stejně jako soupeř, jsme i my řešili potíže se sestavou, a to hlavně v obranné čtveřici a tak na stoperu nastoupil poměrně netypicky Effenberger.

Už první minuty naznačili, že nebude rozhodně k vidění žádná velká fotbalová podívaná. Elán do hry chyběl oběma týmům a spolu s nepřesnostmi na obou stranách tak byla k vidění velmi podprůměrná kopaná. Více náznaků šancí a mírnou převahu jsme sice měli my, ale do vedení šli nakonec domácí. Po trochu nenápadné akci ve 32. se ke střele za hranicí vápna dostal domácí kanonýr Černý a mířil přesně: 1-0. O chvíli později však právě Černý ve vápně fauloval Kubína a Michal Horvát z penalty vyrovnal: 1-1. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu.

16.kolo: Odřepsy - Stratov 3 - 1 (2 - 1)

Těžký los nám i ve druhém utkání jara přihrál do cesty vedoucí tým tabulky – tým Odřeps. Do zápasu jsme nastoupili se stejnou sestavou, která vyválčila bod se Slovanem Poděbrady, pouze v brance musel zastoupit zraněného Krejčíka Milan Horvát.

15.kolo: Stratov - Slovan Poděbrady 1 - 1 (1 - 0)

Po odložení úvodního kola jsme vstoupili do jarních odvet v domácím utkáním s hlavním aspirantem na postup, celkem Slovanu Poděbrady. Do naší sestavy se po dlouhé době vrátil na pozici stopera Kaucký a představila se i nová posila z Ostré – Ondřej Tržický, který se postavil na hrot útoku spolu s Michalem Horvátem.

10.kolo: Litol - Stratov 3 - 2 (1 - 2)

Po velmi špatných výkonech i výsledcích z poslední doby, jsme se vydali na těžké utkání do Litole. Domácí tým zažívá po letech v divizi obrodu v klasický a standartní okresní mančaft a po loňském postupu z nejnižší soutěže se pohybuje v horních patrech i letošní tabulky. Náš tým přijel znovu nekompletní nebo nedoléčený, přesto jsme dali dohromady konkurenceschopnou základní jedenáctku, která ukázala, že máme na to, být důstojným soupeřem i fotbalovějším týmům.

9.kolo: Stratov - Sány/Opolany "A" 0 - 4 (0 - 1)

Dalším domácím soupeřem nám byl výběr ze Sán a Opolan. Chtěli jsme před domácími fanoušky nejen napravit poslední domácí debakl se Sadskou, ale po dvou neúspěšných pokusech v předchozích kolech, se znovu pokusit připsat důležité tři body. Do naší sestavy se sice vrátil po zranění Jelínek, ale jinak nám hned několik hráčů také chybělo a po dvou vynucených střídaních ještě během prvního poločasu, kdy pro zranění odstoupil Janský a později i Jarolím, byla nejen z výsledku, ale také z celkového našeho výkonu naprostá blamáž.

8.kolo: Tatce - Stratov 3 - 3 (3 - 2)

Na hřišti nováčka III. třídy jsme sehráli utkání 8. kola – zavítali jsme na trávník do Tatců. Naše sestava stále poskládaná bez dlouhodobě zraněných, ke kterým se tentokrát přidal i Walter, kterého však pozdější okolnosti a vývoj utkání přece jen donutili nastoupit, podala o poznání lepší výkon než před týdnem doma se Sadskou, přesto to nakonec stačilo pouze na bod.

7.kolo: Stratov - Sadská "B" 1 - 4 (0 - 3)

Jako kontrast mezi dnem a nocí bylo porovnání našeho výkonu v domácím utkání s béčkem Sadské, oproti minulému vítěznému derby v Milovicích. Přestože vítězná sestava se nezměnila, předvedli jsme proti slabému soupeři bezkrevné a velmi nepovedené představení. Hosté přijeli s takřka starou gardou, ale s trochou štěstí ve spojitosti s naší nemohoucností si odvezli nakonec velmi lehce získané tři body.

6.kolo: Milovice "B" - Stratov 0 - 2 (0 - 2)

V základní sestavě hned se čtveřicí posil z „A“ týmu, který vede krajskou I. B třídu, na nás vyrukovalo v místním derby „béčko“ Milovic v zápasu 6. kola podzimní části naší soutěže. Do naší sestavy se naopak vrátil jen Pačesný, který se postavil do útoku spolu s Walterem.

5.kolo: Stratov - Chrást 5 - 4 (3 - 2)

V 5. kole podzimní části soutěže jsme se představili znovu doma – tentokrát jsme hostili tým z Chrástu. Hosté přijeli s vizitkou celku, který v úvodních čtyřech duelech neprohrál a navíc obdržel také nejmenší počet branek. Stejně jako my, tak i soupeř řešil problémy se sestavou a tak se na obou stranách představili poměrně kombinované základní jedenáctky.

4.kolo: Stratov - Odřepsy 1 - 2 (1 - 2)

Dalším pro nás neznámým soupeřem v nové sezóně byl ve čtvrtém podzimním kole celek Odřeps. Z výčtu zraněných hráčů se nám dali dohromady po týdnu pouze Effenberger s Pačesným, ke kterým se tentokrát přidal do základní sestavy také Rambousek. I proto se Walter mohl posunout zpět do útoku a Jelínka ve středu zálohy zastoupil Michal Horvát.

Fotbal - III.A třída

1. Předhradí 23
2. Křečkov "A" 21
3. Stará Lysá 21
4. Semice "B" 19
5. Stratov 17
6. Libice nad Cidlinou 17
7. Odřepsy 16
8. Milovice "B" 13
9. Lysá nad Labem "B" 12
10. Sány/Opolany "A" 11
11. Kamenné Zboží 9
12. Kounice 9
13. Chrást 6
14. Sadská "B" 5

Fotbal - starší žáci

1. Struhy 24
2. Pátek 21
3. Kamenné Zboží 17
4. Slovan Poděbrady 15
5. Stratov 13
6. Chrást 10
7. Rožďalovice 10
8. Dymokury 6
9. Budiměřice 6
10. Třebestovice 1

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.