Naše utkání 2016-2017

• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

26.kolo: Straky "A" - Stratov 6 - 3 (6 - 0)

Poslední utkání sezóny jsme odehráli na hřišti ve Strakách. Z různých důvodů jsme dali dohromady jen dvanáct hráčů a v sestavě tak dostali znovu příležitost i ti, kteří naskakovali během celého jara jako střídající. Současně s tím, jsme zaimprovizovali i ve složení kompletní obrany, což se ale i ve spojitosti s nulovým týmovým výkonem, ukázalo už v prvním poločasu jako do budoucna nepoužitelné.

25.kolo: Stratov - Sokoleč "B" 4 - 2 (2 - 0)

V netradičním nedělním termínu, jsme odehráli poslední domácí utkání této sezóny, kdy jsme doma hostili béčko Sokolče. Hosté, kteří mimo jiné potvrdili nepřihlášení svého rezervního týmu do soutěže pro příští ročník, přijeli v kombinované sestavě, a tak jsme i my dali v základní sestavě příležitost dalším hráčům širšího kádru – od začátku tak nastoupili například Šach, P. Soukup a v útoku Miklis.

24.kolo: Stratov - Chrást 1 - 0 (1 - 0)

Po sedmi zápasech a takřka dvou měsících, jsme tři kola před koncem soutěže dokázali konečně zvítězit. Soupeřem nám byl tentokrát tým Čechie Chrást, který se překvapivě celou sezónu pohybuje na dostřel vedoucích týmů a tak jsme věděli, že nás ani v tomto souboji nečeká nic lehkého.

23.kolo: Kounice - Stratov 2 - 1 (1 - 0)

Předposlední venkovní zápas v letošní sezóně na hřištích soupeřů nás čekal v Kounicích. Za velmi teplého počasí a s respektem k jarním výkonům soupeře, jsme přijeli s defenzivní taktikou a rozestavením jen s jediným útočníkem, kdy se na hrotu statečně pral s přesilou domácích Pačesný.

22.kolo: Stratov - Lipník 1 - 3 (0 - 2)

Šest zápasů v řadě bez výhry. Na tuto nelichotivou bilanci se protáhla naše série po další prohře v sezóně, kdy jsme doma nestačili na tým z Lipníku. Po předchozích nezdarech jsme trochu protočili posty v sestavě, kdy se do střední zálohy posunul stoper Rambousek a naopak z útoku se do obrany přesunul Walter, ale kýžený efekt v podobě bodového zisku to nepřineslo.

21.kolo: Kostelní Lhota "B" - Stratov 1 - 1 (0 - 0)

Dalším klíčovým utkáním o záchranu v soutěži, byl pro nás zápas na hřišti posledního celku tabulky – v Kostelní Lhotě. I domácí si dobře uvědomovali důležitost tohoto souboje, a proto vyrukovali hned s pěti hráči „A“ týmu, kteří nastoupili o den dříve také v základní sestavě OP proti Rožďalovicím. K nám do sestavy se naopak vrátil po dvouzápasové pauze obránce Bašus a také do útoku Pačesný.

20.kolo: Stratov - Milovice "B" 1 - 3 (1 - 2)

V důležitém utkání v boji o záchranu, jsme v místním malém derby, přivítali na svém hřišti béčko Milovic. Po třech zápasech bez výhry a absencích v sestavě, došlo k drobnému přeskupení našich řad, ale výsledkově jsme bohužel zápas vůbec nezvládli.

19.kolo: Jíkev - Stratov 5 - 1 (2 - 1)

V souboji s aspirantem na postup do OP, jsme se představili v 19. kole na hřišti v Jíkvi. Kromě dlouhodobě zraněných, chyběl tentokrát v naší sestavě i obránce Bašus, přesto jsme se chtěli pokusit o překvapení a dobrý výsledek. Ani jedno ale nepřišlo.

18.kolo: Stratov - Kamenné Zboží 1 - 1 (1 - 1)

V dalším jarním utkání jsme na domácím trávníku hostili celek Kamenného Zboží. Soupeř bez distancovaných středopolařů Ledna a Koudelky, poskládal jen základní jedenáctku a i s ohledem k jejich třem prohrám v řadě, jsme šli do zápasu s cílem uhrát další tři důležité jarní body.

17.kolo: Všechlapy "A" - Stratov 3 - 0 (2 - 0)

V rámci 17. kola jsme se představili v dalších pokračování jarní části soutěže na hřišti ve Všechlapech. V naší sestavě stále chybí dlouhodobě zranění Syrový s Kauckým a počítat jsme nemohli v tomto utkání ani s Pačesným a Soukupem. Přesto jsme proti ambiciózním domácím postavili konkurence schopnou jedenáctku, která však výkonem na hřišti tentokrát neobstála a zůstala daleko za očekáváním.

2. Litol 22

5. Lysá nad Labem 18
12. Opočnice 0

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.