Naše utkání 2015-2016

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

26.kolo: Sadská "B" - Stratov 6 - 0 (1 - 0)

Sestava: Ulman (60. Neagu) - Bašus, Kaucký (66. Syrový), Kubín D., Novák L. - Novák R., Jelínek, Pačesný, Horáček (46. Horvát P.) - Horvát Michal, Walter

25.kolo: Stratov - Kamenné Zboží 0 - 0

Před koncem soutěže, jsme se naposledy doma představili proti tradičnímu soupeři z Kamenného Zboží. Hosté se letos pohybují překvapivě v horní polovině tabulky, a tak jsme do zápasu šli se zdravým respektem, ale jasným cílem, uhrát před celkem početnou domácí návštěvou vítězství a připsat si tři body.

24.kolo: Všechlapy - Stratov 5 - 1 (2 - 1)

Souboj s aspirantem na postup do OP, nás čekal v rámci 24. kola, kdy jsme se představili na hřišti ve Všechlapech. Domácí před jarem výrazně posílili a omladili svůj kádr dorostenci z Polabanu Nymburk a tak hned polovina hráčů jejich základní sestavy byla mladší dvaceti let.

23.kolo: Stratov - Stará Lysá 9 - 0 (3 - 0)

V jednoznačnou záležitost se změnilo naše předposlední domácí utkání v této sezóně, kdy jsme přivítali poslední tým tabulky, Starou Lysou. Až na zraněné D. Kubína s P. Soukupem, jsme už mohli počítat s kompletní uzdravenou sestavou, a protože hosté dali dohromady pouze deset statečných, bylo zřejmé, že jediná otázka zápasu bude, kolik branek nastřílíme.

22.kolo: Milovice "B" - Stratov 1 - 1 (0 - 1)

K malému místnímu derby, jsme zavítali v rámci dalšího jarního kola do Milovic. Znovu v neúplné sestavě, jsme tentokrát museli zaimprovizovat v obranné čtyřce, kde na postu pravého beka musel zaskočit Michal Horvát a nemocného Waltera v útoku zastoupil Pačesný. Do zápasu pak nemohli vůbec zasáhnout P. Soukup s P. Horvátem a ani Syrový se ještě po nemoci nemohl zařadit do základní jedenáctky.

21.kolo: Stratov - Semice "B" 3 - 4 (1 - 3)

Neočekávané absence v sestavě, jsme museli řešit před zápasem 21. kola, kdy jsme doma hostili béčko Semic. Do naší branky se sice vrátil Ulman, ale v poli nám z různých zdravotních důvodů chybělo hned několik hráčů. I proto jsme byli nuceni po delší době zapsat do sestavy J. Horváta a L. Tangla, z nichž druhý jmenovaný dokonce musel odehrát celý druhý poločas.

20.kolo: Straky "A" - Stratov 3 - 2 (1 - 1)

Dalším soupeřem v probíhající jarní části fotbalové sezóny, nám bylo áčko Strak. Na výborně připravené hřiště a navíc za krásného jarního počasí, jsme přijeli v takřka kompletní sestavě, až na brankáře Ulmana, s jehož absencí jsme se museli vypořádat a nelehkou pozici tak přebral stejně jako v podzimním utkání doma s Dvory Š. Neagu.

19.kolo: Stratov - Chrást 4 - 0 (0 - 0)

Poprvé letos za pěkného jarního počasí, jsme vyběhli na domácí trávník k zápasu 19. kola, kdy jsme na svém hřišti hostili celek z Chrástu. V základní sestavě stále bez zraněného Michala Horváta, ke kterému se s absencí přidal také Pačesný, za to hned se čtyřmi hráči mladších dvaceti let, v čele s benjamínkem Radkem Novákem na hrotu útoku, jsme šli do utkání s cílem potvrdit dobré výsledky na domácím hřišti a připsat si další důležité body.

18.kolo: Krchleby - Stratov 5 - 1 (3 - 0)

Špatné utkání jsme sehráli v rámci 18. kola, kdy jsme se představili na hřišti Krchleb. Po dvou výhrách a třech neprohrách v řadě, jsme směle pomýšleli na bodový zisk, ale předvedeným výkonem jsme tentokrát zcela zklamali.

17.kolo: Stratov - Kostelní Lhota "B" 2 - 0 (1 - 0)

Bez zraněného Michala Horváta, jsme nastoupili k druhému jarnímu domácímu utkání, kdy nám bylo soupeřem béčko Kostelní Lhoty. Po důležité výhře ve Dvorech, jsme do zápasu nešli s jiným cílem, než tři body z venku potvrdit druhým povinným vítězstvím, ale vzhledem k naší střelecké nemohoucnosti k němu opět nebyla snadná cesta.

Fotbal - III.A třída

1. Předhradí 23
2. Křečkov "A" 21
3. Stará Lysá 21
4. Semice "B" 19
5. Stratov 17
6. Libice nad Cidlinou 17
7. Odřepsy 16
8. Milovice "B" 13
9. Lysá nad Labem "B" 12
10. Sány/Opolany "A" 11
11. Kamenné Zboží 9
12. Kounice 9
13. Chrást 6
14. Sadská "B" 5

Fotbal - starší žáci

1. Struhy 24
2. Pátek 21
3. Kamenné Zboží 17
4. Slovan Poděbrady 15
5. Stratov 13
6. Chrást 10
7. Rožďalovice 10
8. Dymokury 6
9. Budiměřice 6
10. Třebestovice 1

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.