Naše utkání 2015-2016

• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

26.kolo: Sadská "B" - Stratov 6 - 0 (1 - 0)

Sestava: Ulman (60. Neagu) - Bašus, Kaucký (66. Syrový), Kubín D., Novák L. - Novák R., Jelínek, Pačesný, Horáček (46. Horvát P.) - Horvát Michal, Walter

25.kolo: Stratov - Kamenné Zboží 0 - 0

Před koncem soutěže, jsme se naposledy doma představili proti tradičnímu soupeři z Kamenného Zboží. Hosté se letos pohybují překvapivě v horní polovině tabulky, a tak jsme do zápasu šli se zdravým respektem, ale jasným cílem, uhrát před celkem početnou domácí návštěvou vítězství a připsat si tři body.

24.kolo: Všechlapy - Stratov 5 - 1 (2 - 1)

Souboj s aspirantem na postup do OP, nás čekal v rámci 24. kola, kdy jsme se představili na hřišti ve Všechlapech. Domácí před jarem výrazně posílili a omladili svůj kádr dorostenci z Polabanu Nymburk a tak hned polovina hráčů jejich základní sestavy byla mladší dvaceti let.

23.kolo: Stratov - Stará Lysá 9 - 0 (3 - 0)

V jednoznačnou záležitost se změnilo naše předposlední domácí utkání v této sezóně, kdy jsme přivítali poslední tým tabulky, Starou Lysou. Až na zraněné D. Kubína s P. Soukupem, jsme už mohli počítat s kompletní uzdravenou sestavou, a protože hosté dali dohromady pouze deset statečných, bylo zřejmé, že jediná otázka zápasu bude, kolik branek nastřílíme.

22.kolo: Milovice "B" - Stratov 1 - 1 (0 - 1)

K malému místnímu derby, jsme zavítali v rámci dalšího jarního kola do Milovic. Znovu v neúplné sestavě, jsme tentokrát museli zaimprovizovat v obranné čtyřce, kde na postu pravého beka musel zaskočit Michal Horvát a nemocného Waltera v útoku zastoupil Pačesný. Do zápasu pak nemohli vůbec zasáhnout P. Soukup s P. Horvátem a ani Syrový se ještě po nemoci nemohl zařadit do základní jedenáctky.

21.kolo: Stratov - Semice "B" 3 - 4 (1 - 3)

Neočekávané absence v sestavě, jsme museli řešit před zápasem 21. kola, kdy jsme doma hostili béčko Semic. Do naší branky se sice vrátil Ulman, ale v poli nám z různých zdravotních důvodů chybělo hned několik hráčů. I proto jsme byli nuceni po delší době zapsat do sestavy J. Horváta a L. Tangla, z nichž druhý jmenovaný dokonce musel odehrát celý druhý poločas.

20.kolo: Straky "A" - Stratov 3 - 2 (1 - 1)

Dalším soupeřem v probíhající jarní části fotbalové sezóny, nám bylo áčko Strak. Na výborně připravené hřiště a navíc za krásného jarního počasí, jsme přijeli v takřka kompletní sestavě, až na brankáře Ulmana, s jehož absencí jsme se museli vypořádat a nelehkou pozici tak přebral stejně jako v podzimním utkání doma s Dvory Š. Neagu.

19.kolo: Stratov - Chrást 4 - 0 (0 - 0)

Poprvé letos za pěkného jarního počasí, jsme vyběhli na domácí trávník k zápasu 19. kola, kdy jsme na svém hřišti hostili celek z Chrástu. V základní sestavě stále bez zraněného Michala Horváta, ke kterému se s absencí přidal také Pačesný, za to hned se čtyřmi hráči mladších dvaceti let, v čele s benjamínkem Radkem Novákem na hrotu útoku, jsme šli do utkání s cílem potvrdit dobré výsledky na domácím hřišti a připsat si další důležité body.

18.kolo: Krchleby - Stratov 5 - 1 (3 - 0)

Špatné utkání jsme sehráli v rámci 18. kola, kdy jsme se představili na hřišti Krchleb. Po dvou výhrách a třech neprohrách v řadě, jsme směle pomýšleli na bodový zisk, ale předvedeným výkonem jsme tentokrát zcela zklamali.

17.kolo: Stratov - Kostelní Lhota "B" 2 - 0 (1 - 0)

Bez zraněného Michala Horváta, jsme nastoupili k druhému jarnímu domácímu utkání, kdy nám bylo soupeřem béčko Kostelní Lhoty. Po důležité výhře ve Dvorech, jsme do zápasu nešli s jiným cílem, než tři body z venku potvrdit druhým povinným vítězstvím, ale vzhledem k naší střelecké nemohoucnosti k němu opět nebyla snadná cesta.

3. Mochov 0