Naše utkání 2014-2015

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

26.kolo: Kamenné Zboží - Stratov 0 - 2 (0 - 1)

Branky Stratova: 25. Kubín M. z penalty (0-1), 71. Horvát P. (0-2)

Sestava: Ulman - Bašus, Kubín M., Novák J., Syrový - Effenberger, Kaucký, Kubín D. (46. Soukup P.), Horvát P. - Miklis (46. Košnář), Jelínek L. (61. Jirovský)

25.kolo: Stratov - Milovice "B" 3 - 5 (2 - 3)

Bez Petra Ulmana v brance, jsme se museli obejít v posledním domácím vystoupení v této sezóně, kdy jsme v místním derby přivítali rezervu Milovic. Nelehkého úkolu postavit se mezi tři tyče, se nakonec stejně jako během jara vynuceně v Lipníku, zhostil Patrik Horvát. Oproti tomu hosté, kteří mají starosti se záchranou, dorazili hned se šestnácti hráči, ale nějak už s sebou zapomněli vzít pomezního rozhodčího. I přes plnou lavičku se však jeho úkolu od nich nikdo nezhostil a utkání tak odmávala naše dvojice.

24.kolo: Jíkev - Stratov 2 - 1 (2 - 0)

Tři kola před koncem soutěže, jsme zavítali na hřiště lídra z Jíkve. V naší obraně chyběl po delší době stoper Novák, a tak se do defenzivy po třech zápasech v záloze stáhl Kaucký, jehož místo ve středu zaujal Pačesný a na levé straně nastoupil P. Horvát. Oproti tomu domácí, kteří se v posledních jarních utkáních příliš nescházeli, tentokrát nastoupili v silné sestavě, což bylo hlavně v prvním poločasu hodně znát.

23.kolo: Stratov - Krchleby 2 - 1 (1 - 1)

V předposledním domácím utkání této sezóny, jsme doma přivítali celek z Krchleb. Hosté přijeli s vizitkou týmu, který posledních pět kol nedal v zápase méně než čtyři branky, a tak jsme do utkání nastoupili se zdravým respektem, ale také odhodláním, že soupeři nedáme nic zadarmo a tuto jeho sérii ukončíme.

22.kolo: Sadská "B" - Stratov 2 - 1 (0 - 0)

Za pěkného jarního počasí, jsme se v rámci 22. kola, představili na trávníku rezervy Sadské. Domácí zůstávají v průběhu celé sezóny za očekáváním, v závěru soutěže bojují o udržení a tak nám bylo jasné, že nás nečeká žádný lehký zápas. Do naší sestavy se vrátil Jelínek, který nahradil Jirovského a spolu s Michalem Horvátem se postavil do útoku.

21.kolo: Stratov - Straky "A" 3 - 1 (1 - 1)

Početné absence jsme museli řešit v dalším domácím zápasu, kdy jsme na svém trávníku přivítali aspiranta na postup – „áčko“ Strak. Z různých důvodů jsme nemohli počítat hned se čtveřicí hráčů, a tak nezbývalo, než povolat zálohy – po dlouhé době se tak pozice střídajících žolíků zhostili věkově gardisti L. Tangl a J. Horvát. A nutno říci, že rozhodně nezklamali, ba naopak velmi dobře pomohli.

20.kolo: Bobnice - Stratov 1 - 0 (0 - 0)

Hodně specifické a smolné utkání jsme odehráli v rámci 20. kola, kdy jsme o body přijeli bojovat do Bobnic. V naší sestavě se díky další absenci Kauckého, posunul na pozici stopera z útoku Michal Kubín a na hrotu jsme nastoupili s neobvyklou dvojicí Jelínek – P. Soukup. Důraz ve středu zálohy pak vedle D. Kubína vyztužil Pačesný. Rošády v sestavě a celkově zlepšený přístup rozhodně pomohly ke zcela odlišnému výkonu, než bylo naše poslední představení doma s Dvory, ale bohužel jsme absolutně vyhořeli v zakončení.

19.kolo: Stratov - Dvory 1 - 3 (0 - 2)

Další z nepochopitelných domácích výkonů proti podprůměrnému soupeři, jsme předvedli v rámci 19. kola, kdy jsme hostili celek Dvorů. Hosté, kteří na jaře nezískali z pěti utkání ani bod, přijeli s defenzivní taktikou, hrou na brejky a také trochou štěstí, které při nich stálo ve spojení s našimi chybami hlavně při úvodních dvou gólech. Naše vítězná sestava z Kounic doznala jen jednu změnu, když důvěru dostal v útoku před Michalem Horvátem Miklis, ale díky okolnostem odehrál nakonec po delší době skoro celé utkání i Pačesný.

18.kolo: Kounice - Stratov 1 - 2 (0 - 1)

S respektem k síle soupeře, ale také s odhodláním a touhou uspět v těžkém zápasu, jsme odjeli k dalšímu střetnutí na cizích hřištích – do Kounic. V naší základní jedenáctce dostal po delší době zaslouženou důvěru sedmnáctiletý P. Horvát, který zastoupil na levé straně zálohy Košnáře, jinak se naše sestava oproti poslednímu duelu nezměnila.

17.kolo: Stratov - Stará Lysá 1 - 1 (1 - 0)

Ve třetím jarním domácím utkání, jsme na svém trávníku přivítali celek Staré Lysé. Hosté přijeli s vizitkou týmu, který vyhrál všechny jarní zápasy, a tak jsme věděli, že nás rozhodně nečeká nic lehkého. Do naší sestavy se vrátili uzdravení Syrový s Košnářem a i v brance jsme mohli počítat s Ulmanem. Chyběl naopak záložník Pačesný.

Fotbal - III.A třída

1. Předhradí 23
2. Křečkov "A" 21
3. Stará Lysá 21
4. Semice "B" 19
5. Stratov 17
6. Libice nad Cidlinou 17
7. Odřepsy 16
8. Milovice "B" 13
9. Lysá nad Labem "B" 12
10. Sány/Opolany "A" 11
11. Kamenné Zboží 9
12. Kounice 9
13. Chrást 6
14. Sadská "B" 5

Fotbal - starší žáci

1. Struhy 24
2. Pátek 21
3. Kamenné Zboží 17
4. Slovan Poděbrady 15
5. Stratov 13
6. Chrást 10
7. Rožďalovice 10
8. Dymokury 6
9. Budiměřice 6
10. Třebestovice 1

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.