Naše utkání 2014-2015

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

26.kolo: Kamenné Zboží - Stratov 0 - 2 (0 - 1)

Branky Stratova: 25. Kubín M. z penalty (0-1), 71. Horvát P. (0-2)

Sestava: Ulman - Bašus, Kubín M., Novák J., Syrový - Effenberger, Kaucký, Kubín D. (46. Soukup P.), Horvát P. - Miklis (46. Košnář), Jelínek L. (61. Jirovský)

25.kolo: Stratov - Milovice "B" 3 - 5 (2 - 3)

Bez Petra Ulmana v brance, jsme se museli obejít v posledním domácím vystoupení v této sezóně, kdy jsme v místním derby přivítali rezervu Milovic. Nelehkého úkolu postavit se mezi tři tyče, se nakonec stejně jako během jara vynuceně v Lipníku, zhostil Patrik Horvát. Oproti tomu hosté, kteří mají starosti se záchranou, dorazili hned se šestnácti hráči, ale nějak už s sebou zapomněli vzít pomezního rozhodčího. I přes plnou lavičku se však jeho úkolu od nich nikdo nezhostil a utkání tak odmávala naše dvojice.

24.kolo: Jíkev - Stratov 2 - 1 (2 - 0)

Tři kola před koncem soutěže, jsme zavítali na hřiště lídra z Jíkve. V naší obraně chyběl po delší době stoper Novák, a tak se do defenzivy po třech zápasech v záloze stáhl Kaucký, jehož místo ve středu zaujal Pačesný a na levé straně nastoupil P. Horvát. Oproti tomu domácí, kteří se v posledních jarních utkáních příliš nescházeli, tentokrát nastoupili v silné sestavě, což bylo hlavně v prvním poločasu hodně znát.

23.kolo: Stratov - Krchleby 2 - 1 (1 - 1)

V předposledním domácím utkání této sezóny, jsme doma přivítali celek z Krchleb. Hosté přijeli s vizitkou týmu, který posledních pět kol nedal v zápase méně než čtyři branky, a tak jsme do utkání nastoupili se zdravým respektem, ale také odhodláním, že soupeři nedáme nic zadarmo a tuto jeho sérii ukončíme.

22.kolo: Sadská "B" - Stratov 2 - 1 (0 - 0)

Za pěkného jarního počasí, jsme se v rámci 22. kola, představili na trávníku rezervy Sadské. Domácí zůstávají v průběhu celé sezóny za očekáváním, v závěru soutěže bojují o udržení a tak nám bylo jasné, že nás nečeká žádný lehký zápas. Do naší sestavy se vrátil Jelínek, který nahradil Jirovského a spolu s Michalem Horvátem se postavil do útoku.

21.kolo: Stratov - Straky "A" 3 - 1 (1 - 1)

Početné absence jsme museli řešit v dalším domácím zápasu, kdy jsme na svém trávníku přivítali aspiranta na postup – „áčko“ Strak. Z různých důvodů jsme nemohli počítat hned se čtveřicí hráčů, a tak nezbývalo, než povolat zálohy – po dlouhé době se tak pozice střídajících žolíků zhostili věkově gardisti L. Tangl a J. Horvát. A nutno říci, že rozhodně nezklamali, ba naopak velmi dobře pomohli.

20.kolo: Bobnice - Stratov 1 - 0 (0 - 0)

Hodně specifické a smolné utkání jsme odehráli v rámci 20. kola, kdy jsme o body přijeli bojovat do Bobnic. V naší sestavě se díky další absenci Kauckého, posunul na pozici stopera z útoku Michal Kubín a na hrotu jsme nastoupili s neobvyklou dvojicí Jelínek – P. Soukup. Důraz ve středu zálohy pak vedle D. Kubína vyztužil Pačesný. Rošády v sestavě a celkově zlepšený přístup rozhodně pomohly ke zcela odlišnému výkonu, než bylo naše poslední představení doma s Dvory, ale bohužel jsme absolutně vyhořeli v zakončení.

19.kolo: Stratov - Dvory 1 - 3 (0 - 2)

Další z nepochopitelných domácích výkonů proti podprůměrnému soupeři, jsme předvedli v rámci 19. kola, kdy jsme hostili celek Dvorů. Hosté, kteří na jaře nezískali z pěti utkání ani bod, přijeli s defenzivní taktikou, hrou na brejky a také trochou štěstí, které při nich stálo ve spojení s našimi chybami hlavně při úvodních dvou gólech. Naše vítězná sestava z Kounic doznala jen jednu změnu, když důvěru dostal v útoku před Michalem Horvátem Miklis, ale díky okolnostem odehrál nakonec po delší době skoro celé utkání i Pačesný.

18.kolo: Kounice - Stratov 1 - 2 (0 - 1)

S respektem k síle soupeře, ale také s odhodláním a touhou uspět v těžkém zápasu, jsme odjeli k dalšímu střetnutí na cizích hřištích – do Kounic. V naší základní jedenáctce dostal po delší době zaslouženou důvěru sedmnáctiletý P. Horvát, který zastoupil na levé straně zálohy Košnáře, jinak se naše sestava oproti poslednímu duelu nezměnila.

17.kolo: Stratov - Stará Lysá 1 - 1 (1 - 0)

Ve třetím jarním domácím utkání, jsme na svém trávníku přivítali celek Staré Lysé. Hosté přijeli s vizitkou týmu, který vyhrál všechny jarní zápasy, a tak jsme věděli, že nás rozhodně nečeká nic lehkého. Do naší sestavy se vrátili uzdravení Syrový s Košnářem a i v brance jsme mohli počítat s Ulmanem. Chyběl naopak záložník Pačesný.

Fotbal - III.A třída

1. Předhradí 12
2. Odřepsy 9
3. Libice nad Cidlinou 8
4. Stará Lysá 8
5. Sány/Opolany "A" 7
6. Semice 6
7. Kounice 6
8. Křečkov "A" 6
9. Stratov 4
10. Sadská "B" 4
11. Chrást 4
12. Milovice "B" 3
13. Kamenné Zboží 3
14. Lysá nad Labem "B" 0

Fotbal - starší žáci

1. Slovan Poděbrady 9
2. Stratov 6
3. Struhy 6
4. Budiměřice 6
5. Kamenné Zboží 3
6. Pátek 3
7. Dymokury 3
8. Chrást 1
9. Rožďalovice 1
10. Třebestovice 0

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.