Naše utkání 2013-2014

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

Fotbalový turnaj v Kamenném Zboží

Druhý ostrý herní test před nadcházející fotbalovou sezónou byl pro tým dospělých turnaj v Kamenném Zboží. Utkání se hrála systémem na dvě semifinále, utkáním o 3. místo a finále, a to na 2x30, resp. 2x20 minut. Po jednobrankové výhře v semifinále nad domácím celkem, jsme poté, i přes dvě neproměněné penalty během utkání, nakonec ve finále na pokutové kopy porazili tým Kovanic a odvezli si celkové prvenství.

1. semifinále: Kamenné Zboží - Stratov 0-1 (0-0)
Branka Stratova: 48. Jirovský (0-1)

2. semifinále: Kovanice - Hořátev 4-2 (3-0)

o 3. místo: Kamenné Zboží - Hořátev 7-1 (4-0)

Finále: Stratov - Kovanice 1-1 (1-1), na penalty 2-0

26.kolo: Straky "A" - Stratov 5 - 1 (2 - 0)

Branka Stratova: 85. Horvát Michal (4-1)

Sestava: Ulman - Horvát P., Jirovský (55. Soukup P.), Kaucký, Bašus - Košnář, Jelínek L., Kubín D., Novák J. (55. Husák) - Horvát Michal, Kubín M.

25.kolo: Stratov - Všejany 2 - 1 (0 - 0)

V posledním domácím vystoupení této fotbalové sezóny, jsme doma přivítali lídra soutěže – tým Všejan. Hosté přijeli již s postupem v kapse a dali tak v základní sestavě příležitost hráčům širšího kádru. My jsme naopak nastoupili oproti předchozímu zápasu jen s jednou změnou, když Soukupa na pravém kraji obrany zastoupil Košnář a do hry se vrátil po jednozápasové pauze Effenberger.

24.kolo: Stratov - Kounice 2 - 2 (1 - 1)

Pouze ve dvanácti hráčích jsme se sešli k utkání v rámci 24. kola, a to k souboji o střed tabulky s Kounicemi. Oproti základní sestavě z minulého zápasu ale došlo jen k jedné změně, když se místo Effenbergera postavil na pravou stranu naší zálohy Košnář. Hosté přijeli s velmi omlazeným kádrem, kterému však, jak jsme se během utkání přesvědčili, rozhodně nechyběla fotbalovost ani nasazení, a tak se hrál ve Stratově poměrně slušný fotbal.

23.kolo: Přerov nad Labem "A" - Stratov 3 - 3 (2 - 1)

Za letního počasí, jsme se v předposledním utkání na hřišti soupeřů, představili v Přerově nad Labem. I přes poslední nepovedené domácí utkání s Třebestovicemi, nedoznala naše sestava žádných změn, a tak na trávník vyběhla znovu stejná základní jedenáctka, s cílem oplatit soupeři podzimní porážku 0-3.

22.kolo: Stratov - Třebestovice 1 - 2 (0 - 1)

Znovu a znovu jako den a noc, vyznívají v porovnání naše výkony v utkáních venku a doma – zatímco minulé kolo v Lipníku jsme po velmi dobrém a efektivním výkonu vysokým rozdílem vyhráli, o týden později jsme se ve zcela totožné sestavě a v domácím prostředí s předposledním týmem tabulky znovu trápili.

21.kolo: Lipník - Stratov 3 - 6 (1 - 2)

V nebývalý brankostroj, zejména z naší strany, se změnilo utkání 21. kola, kdy jsme přijeli na hřiště do Lipníku. Před utkáním u nás budily jarní domácí výsledky poněkud respekt, vždyť s prázdnou odjel ze stejného trávníku před čtrnácti dny jak vedoucí Přerov, tak předtím také Všejany, nicméně nám se podařilo Lipník dokonale zaskočit.

20.kolo: Stratov - Dvory 3 - 2 (0 - 1)

Po dvoutýdenní pauze, jsme v chladném počasí přivítali doma poslední tým tabulky – Dvory. Hosté bojují po hodně špatném podzimu statečně o záchranu, ale i přesto jsme si nepřipouštěli nic jiného, než si připsat povinné tři body. Soupeř navíc přijel viditelně v hodně prořídlé sestavě a dal nakonec dohromady sotva základní jedenáctku. Do naší sestavy se naopak vrátil Michal Horvát, který se postavil do útoku a pak Valáška na pozici stopera nahradil dost netradičně Jirovský.

19.kolo: volný termín

18.kolo: Stratov - Kamenné Zboží 1 - 1 (0 - 0)

Hned s několika omluvenkami z důvodu nemoci, jsme se museli vypořádat v dalším domácím zápase, kdy jsme v probíhající sezóně přivítali doma Kamenné Zboží. S antibiotiky nastoupit Kaucký a hrát vůbec nemohli J. Novák, Michal Horvát ani Miklis. Šanci tak v základní sestavě dostal po delší době znovu Patrik Horvát.

Od úvodních minut se však hrálo podprůměrné utkání. Bez tempa, bez zápalu a s množstvím nepřesností na obou stranách. Za zmínku tak stojí pouze pěkná přihrávka Michala Kubína do šance bratru Davidovi, který ve 23. minutě z levé strany jen těsně minul křížnou střelou branku. O deset minut později se pak dostal z pravé strany do šance Effenberger, ale pálil bohužel také jen mimo tři tyče.

Fotbal - III.A třída

1. Předhradí 12
2. Odřepsy 9
3. Libice nad Cidlinou 8
4. Stará Lysá 8
5. Sány/Opolany "A" 7
6. Semice 6
7. Kounice 6
8. Křečkov "A" 6
9. Stratov 4
10. Sadská "B" 4
11. Chrást 4
12. Milovice "B" 3
13. Kamenné Zboží 3
14. Lysá nad Labem "B" 0

Fotbal - starší žáci

1. Slovan Poděbrady 9
2. Stratov 6
3. Struhy 6
4. Budiměřice 6
5. Kamenné Zboží 3
6. Pátek 3
7. Dymokury 3
8. Chrást 1
9. Rožďalovice 1
10. Třebestovice 0

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.