Naše utkání 2013-2014

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

Fotbalový turnaj v Kamenném Zboží

Druhý ostrý herní test před nadcházející fotbalovou sezónou byl pro tým dospělých turnaj v Kamenném Zboží. Utkání se hrála systémem na dvě semifinále, utkáním o 3. místo a finále, a to na 2x30, resp. 2x20 minut. Po jednobrankové výhře v semifinále nad domácím celkem, jsme poté, i přes dvě neproměněné penalty během utkání, nakonec ve finále na pokutové kopy porazili tým Kovanic a odvezli si celkové prvenství.

1. semifinále: Kamenné Zboží - Stratov 0-1 (0-0)
Branka Stratova: 48. Jirovský (0-1)

2. semifinále: Kovanice - Hořátev 4-2 (3-0)

o 3. místo: Kamenné Zboží - Hořátev 7-1 (4-0)

Finále: Stratov - Kovanice 1-1 (1-1), na penalty 2-0

26.kolo: Straky "A" - Stratov 5 - 1 (2 - 0)

Branka Stratova: 85. Horvát Michal (4-1)

Sestava: Ulman - Horvát P., Jirovský (55. Soukup P.), Kaucký, Bašus - Košnář, Jelínek L., Kubín D., Novák J. (55. Husák) - Horvát Michal, Kubín M.

25.kolo: Stratov - Všejany 2 - 1 (0 - 0)

V posledním domácím vystoupení této fotbalové sezóny, jsme doma přivítali lídra soutěže – tým Všejan. Hosté přijeli již s postupem v kapse a dali tak v základní sestavě příležitost hráčům širšího kádru. My jsme naopak nastoupili oproti předchozímu zápasu jen s jednou změnou, když Soukupa na pravém kraji obrany zastoupil Košnář a do hry se vrátil po jednozápasové pauze Effenberger.

24.kolo: Stratov - Kounice 2 - 2 (1 - 1)

Pouze ve dvanácti hráčích jsme se sešli k utkání v rámci 24. kola, a to k souboji o střed tabulky s Kounicemi. Oproti základní sestavě z minulého zápasu ale došlo jen k jedné změně, když se místo Effenbergera postavil na pravou stranu naší zálohy Košnář. Hosté přijeli s velmi omlazeným kádrem, kterému však, jak jsme se během utkání přesvědčili, rozhodně nechyběla fotbalovost ani nasazení, a tak se hrál ve Stratově poměrně slušný fotbal.

23.kolo: Přerov nad Labem "A" - Stratov 3 - 3 (2 - 1)

Za letního počasí, jsme se v předposledním utkání na hřišti soupeřů, představili v Přerově nad Labem. I přes poslední nepovedené domácí utkání s Třebestovicemi, nedoznala naše sestava žádných změn, a tak na trávník vyběhla znovu stejná základní jedenáctka, s cílem oplatit soupeři podzimní porážku 0-3.

22.kolo: Stratov - Třebestovice 1 - 2 (0 - 1)

Znovu a znovu jako den a noc, vyznívají v porovnání naše výkony v utkáních venku a doma – zatímco minulé kolo v Lipníku jsme po velmi dobrém a efektivním výkonu vysokým rozdílem vyhráli, o týden později jsme se ve zcela totožné sestavě a v domácím prostředí s předposledním týmem tabulky znovu trápili.

21.kolo: Lipník - Stratov 3 - 6 (1 - 2)

V nebývalý brankostroj, zejména z naší strany, se změnilo utkání 21. kola, kdy jsme přijeli na hřiště do Lipníku. Před utkáním u nás budily jarní domácí výsledky poněkud respekt, vždyť s prázdnou odjel ze stejného trávníku před čtrnácti dny jak vedoucí Přerov, tak předtím také Všejany, nicméně nám se podařilo Lipník dokonale zaskočit.

20.kolo: Stratov - Dvory 3 - 2 (0 - 1)

Po dvoutýdenní pauze, jsme v chladném počasí přivítali doma poslední tým tabulky – Dvory. Hosté bojují po hodně špatném podzimu statečně o záchranu, ale i přesto jsme si nepřipouštěli nic jiného, než si připsat povinné tři body. Soupeř navíc přijel viditelně v hodně prořídlé sestavě a dal nakonec dohromady sotva základní jedenáctku. Do naší sestavy se naopak vrátil Michal Horvát, který se postavil do útoku a pak Valáška na pozici stopera nahradil dost netradičně Jirovský.

19.kolo: volný termín

18.kolo: Stratov - Kamenné Zboží 1 - 1 (0 - 0)

Hned s několika omluvenkami z důvodu nemoci, jsme se museli vypořádat v dalším domácím zápase, kdy jsme v probíhající sezóně přivítali doma Kamenné Zboží. S antibiotiky nastoupit Kaucký a hrát vůbec nemohli J. Novák, Michal Horvát ani Miklis. Šanci tak v základní sestavě dostal po delší době znovu Patrik Horvát.

Od úvodních minut se však hrálo podprůměrné utkání. Bez tempa, bez zápalu a s množstvím nepřesností na obou stranách. Za zmínku tak stojí pouze pěkná přihrávka Michala Kubína do šance bratru Davidovi, který ve 23. minutě z levé strany jen těsně minul křížnou střelou branku. O deset minut později se pak dostal z pravé strany do šance Effenberger, ale pálil bohužel také jen mimo tři tyče.

Fotbal - III.A třída

1. Předhradí 23
2. Křečkov "A" 21
3. Stará Lysá 21
4. Semice "B" 19
5. Stratov 17
6. Libice nad Cidlinou 17
7. Odřepsy 16
8. Milovice "B" 13
9. Lysá nad Labem "B" 12
10. Sány/Opolany "A" 11
11. Kamenné Zboží 9
12. Kounice 9
13. Chrást 6
14. Sadská "B" 5

Fotbal - starší žáci

1. Struhy 24
2. Pátek 21
3. Kamenné Zboží 17
4. Slovan Poděbrady 15
5. Stratov 13
6. Chrást 10
7. Rožďalovice 10
8. Dymokury 6
9. Budiměřice 6
10. Třebestovice 1

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.