Naše utkání 2012-2013

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

26.kolo: Sadská "B" - Stratov 2 - 3 (1 - 2)

K poslednímu utkání sezóny jsme zajeli na hřiště béčka Sadské. I přes páteční rozlučku jsme se sešli v plném počtu a na největší hřiště na okrese jsme přijeli s cílem zahrát si kombinační fotbal a rozhodně utkání jen neodchodit. Zvolili jsme trochu netradičně rozestavení s obvykle krajními záložníky M. Horvátem a Kauckým v útočné dvojici. A vývoj zápasu ukázal, že to rozhodně byla správná volba.

Dohrávka 24.kola: Bříství - Stratov 2 - 1 (0 - 0)

Povodně pominuly a tak jsme se v týdnu vydali k dohrávce 24. kola do Bříství. Vzhledem k termínu se nás kupodivu sešlo dost a z pracovních důvodů chyběl pouze záložník Kaucký. Toho tak nahradil v základní sestavě Michal Horvát.

Za teplého letního počasí jsme však nesehráli dobrý zápas. Od úvodu jsme se nemohli dostat do zápasového rytmu a kloudné akce na naší straně by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Za zmínku stojí snad jen jedna z dobrých přihrávek Altmana na Bašuse, který ovšem selhal ve zpracování a místo samostatného postupu na branku míč sebral brankář domácích. Ani ti však nepředváděli žádný povedený fotbal a mnohdy se stejně tak jako my, uchylovali jen k dlouhým nákopům. Úroveň prvního poločasu tak byla značně podprůměrná.

25.kolo: Stratov - Lipník 2 - 2 (0 - 0)

Naposledy v této sezóně jsme se představili doma, a to v zápase s Lipníkem. Oproti minulému kolu nenastala v naší sestavě žádná změna a tak vyběhla od začátku stejná základní jedenáctka.

23.kolo: Stratov - Straky "A" 1 - 0 (0 - 0)

V předposledním domácím utkání této sezóny jsme doma hostili celek Strak. Po delší době jsme se sešli v takřka kompletní sestavě, i když mnozí z nás v ne zcela stoprocentním zdravotním stavu. Po pěti porážkách v řadě však s odhodláním konečně zvítězit. V sestavě tak došlo k několika přesunům, a to zejména v obraně, kde nastoupil Korec a Altman se posunul z pozice stopera do středu zálohy.

22.kolo: Chrást - Stratov 3 - 0 (0 - 0)

S vidinou zlepšení bodové i střelecké mizérie jsme se v rámci 22. kola vydali k utkání na hřiště posledního Chrástu. V naší sestavě jsme nemohli znovu počítat s Kauckým ani Tanglem, ale i přes nedoléčené zranění se do branky statečně postavil alespoň brankář Ulman. Na pravou stranu obrany pak také asi poprvé v životě nastoupil Miklis.

Dohrávka 17.kola: Litol "B" - Stratov 5 - 1 (4 - 0)

Znovu ve značně poslepované sestavě jsme se k dohrávce 17. kola vypravili na hřiště do Litole. Ke zraněným Ulmanovi s Kauckým přibyly z důvodu pracovních povinností absence obou stoperů Altmana s Tanglem a tak jsme do základní sestavy byli nuceni povolat hráče staré gardy – Novotného s Prokešem. Domácí si naopak příliš hlavu se sestavou dělat nemuseli a od úvodního hvizdu vyběhli posilněni o stabilní členy divizního áčka Bohdanem a Cáskou.

21.kolo: Stratov - Stará Lysá 0 - 6 (0 - 3)

Kdo si myslel, že po deset dní starém domácím výprasku od Třebestovic nemůže být hůř, hluboce se mýlil. V rámci 21. kola k nám zavítala Stará Lysá a pro další katastrofální vystoupení, které jsme předvedli našim divákům, už nemůže být omluvy. Kvůli karetnímu trestu Davida Kubína ze zápasu s Kounicemi jsme museli v sestavě opět improvizovat – do základu se vrátil zpět Jirovský, který se posunul do útoku a místo něj nastoupil do středu zálohy Jelínek spolu s J. Horvátem.

20.kolo: Kounice "A" - Stratov 1 - 0 (1 - 0)

(VIDEO) Po ostudném výkonu a vysoké prohře s Třebestovicemi, jsme se vydali v rámci 20. kola na nelehký souboj do Kounic. Vzhledem ke zraněním, muselo v naší sestavě dojít hned ke třem změnám – do branky se postavil Vladimír Kuchta a místo Kauckého hrál na pravé straně zálohy od začátku Bašus. Od úvodních minut navíc nastoupil ve středu pole místo Jirovského J. Horvát.

Dohrávka 14.kola: Stratov - Třebestovice 0 - 4 (0 - 2)

Dohrávka prvního jarního kola proti Třebestovicím se nám hrubě nepovedla. Hosté, kteří zatím v zápasech na hřištích soupeřů získali jediný bod, nás vyučili zejména v prvním poločase v produktivitě proměňování šancí a odvezli si tak zasloužené vítězství. Mimo jiné jsme tak potvrdili, že se nám proti tomuto soupeři dlouhodobě nedaří.

19.kolo: Stratov - Všejany 1 - 1 (0 - 0)

(VIDEO) Po dvojboji vítězných derby proti rezervám Ostré a Milovic, jsme v dalším domácím utkání přivítali dalšího silného soupeře – Všejany. Hosté mohli po podzimu směle pomýšlet na postup, ale na jaře se jim zatím výsledkově nedaří a jejich postupové plány začínají mít vážné trhliny. Nám se naopak všechny tři jarní zápasy povedly a po třech výhrách jsme se usadili v horních patrech tabulky. Do naší sestavy se po nemoci vrátil zpět Altman a tak jsme nastoupili v nejsilnějším možném složení a hrou na jednoho útočníka.

Fotbal - III.A třída

1. Chrást 0
2. Kamenné Zboží 0
3. Kounice 0
4. Křečkov "A" 0
5. Libice nad Cidlinou 0
6. Lysá nad Labem "B" 0
7. Milovice "B" 0
8. Odřepsy 0
9. Předhradí 0
10. Sadská "B" 0
11. Sány/Opolany "A" 0
12. Stratov 0
13. Stará Lysá 0
14. Semice "B" 0

Fotbal - starší žáci

1. Chrást 0
2. Kamenné Zboží 0
3. Stratov 0
4. Dymokury 0
5. Pátek 0
6. Třebestovice 0
7. Slovan Poděbrady 0
8. Budiměřice 0
9. Struhy 0
10. Rožďalovice 0

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.