Naše utkání 2012-2013

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

26.kolo: Sadská "B" - Stratov 2 - 3 (1 - 2)

K poslednímu utkání sezóny jsme zajeli na hřiště béčka Sadské. I přes páteční rozlučku jsme se sešli v plném počtu a na největší hřiště na okrese jsme přijeli s cílem zahrát si kombinační fotbal a rozhodně utkání jen neodchodit. Zvolili jsme trochu netradičně rozestavení s obvykle krajními záložníky M. Horvátem a Kauckým v útočné dvojici. A vývoj zápasu ukázal, že to rozhodně byla správná volba.

Dohrávka 24.kola: Bříství - Stratov 2 - 1 (0 - 0)

Povodně pominuly a tak jsme se v týdnu vydali k dohrávce 24. kola do Bříství. Vzhledem k termínu se nás kupodivu sešlo dost a z pracovních důvodů chyběl pouze záložník Kaucký. Toho tak nahradil v základní sestavě Michal Horvát.

Za teplého letního počasí jsme však nesehráli dobrý zápas. Od úvodu jsme se nemohli dostat do zápasového rytmu a kloudné akce na naší straně by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Za zmínku stojí snad jen jedna z dobrých přihrávek Altmana na Bašuse, který ovšem selhal ve zpracování a místo samostatného postupu na branku míč sebral brankář domácích. Ani ti však nepředváděli žádný povedený fotbal a mnohdy se stejně tak jako my, uchylovali jen k dlouhým nákopům. Úroveň prvního poločasu tak byla značně podprůměrná.

25.kolo: Stratov - Lipník 2 - 2 (0 - 0)

Naposledy v této sezóně jsme se představili doma, a to v zápase s Lipníkem. Oproti minulému kolu nenastala v naší sestavě žádná změna a tak vyběhla od začátku stejná základní jedenáctka.

23.kolo: Stratov - Straky "A" 1 - 0 (0 - 0)

V předposledním domácím utkání této sezóny jsme doma hostili celek Strak. Po delší době jsme se sešli v takřka kompletní sestavě, i když mnozí z nás v ne zcela stoprocentním zdravotním stavu. Po pěti porážkách v řadě však s odhodláním konečně zvítězit. V sestavě tak došlo k několika přesunům, a to zejména v obraně, kde nastoupil Korec a Altman se posunul z pozice stopera do středu zálohy.

22.kolo: Chrást - Stratov 3 - 0 (0 - 0)

S vidinou zlepšení bodové i střelecké mizérie jsme se v rámci 22. kola vydali k utkání na hřiště posledního Chrástu. V naší sestavě jsme nemohli znovu počítat s Kauckým ani Tanglem, ale i přes nedoléčené zranění se do branky statečně postavil alespoň brankář Ulman. Na pravou stranu obrany pak také asi poprvé v životě nastoupil Miklis.

Dohrávka 17.kola: Litol "B" - Stratov 5 - 1 (4 - 0)

Znovu ve značně poslepované sestavě jsme se k dohrávce 17. kola vypravili na hřiště do Litole. Ke zraněným Ulmanovi s Kauckým přibyly z důvodu pracovních povinností absence obou stoperů Altmana s Tanglem a tak jsme do základní sestavy byli nuceni povolat hráče staré gardy – Novotného s Prokešem. Domácí si naopak příliš hlavu se sestavou dělat nemuseli a od úvodního hvizdu vyběhli posilněni o stabilní členy divizního áčka Bohdanem a Cáskou.

21.kolo: Stratov - Stará Lysá 0 - 6 (0 - 3)

Kdo si myslel, že po deset dní starém domácím výprasku od Třebestovic nemůže být hůř, hluboce se mýlil. V rámci 21. kola k nám zavítala Stará Lysá a pro další katastrofální vystoupení, které jsme předvedli našim divákům, už nemůže být omluvy. Kvůli karetnímu trestu Davida Kubína ze zápasu s Kounicemi jsme museli v sestavě opět improvizovat – do základu se vrátil zpět Jirovský, který se posunul do útoku a místo něj nastoupil do středu zálohy Jelínek spolu s J. Horvátem.

20.kolo: Kounice "A" - Stratov 1 - 0 (1 - 0)

(VIDEO) Po ostudném výkonu a vysoké prohře s Třebestovicemi, jsme se vydali v rámci 20. kola na nelehký souboj do Kounic. Vzhledem ke zraněním, muselo v naší sestavě dojít hned ke třem změnám – do branky se postavil Vladimír Kuchta a místo Kauckého hrál na pravé straně zálohy od začátku Bašus. Od úvodních minut navíc nastoupil ve středu pole místo Jirovského J. Horvát.

Dohrávka 14.kola: Stratov - Třebestovice 0 - 4 (0 - 2)

Dohrávka prvního jarního kola proti Třebestovicím se nám hrubě nepovedla. Hosté, kteří zatím v zápasech na hřištích soupeřů získali jediný bod, nás vyučili zejména v prvním poločase v produktivitě proměňování šancí a odvezli si tak zasloužené vítězství. Mimo jiné jsme tak potvrdili, že se nám proti tomuto soupeři dlouhodobě nedaří.

19.kolo: Stratov - Všejany 1 - 1 (0 - 0)

(VIDEO) Po dvojboji vítězných derby proti rezervám Ostré a Milovic, jsme v dalším domácím utkání přivítali dalšího silného soupeře – Všejany. Hosté mohli po podzimu směle pomýšlet na postup, ale na jaře se jim zatím výsledkově nedaří a jejich postupové plány začínají mít vážné trhliny. Nám se naopak všechny tři jarní zápasy povedly a po třech výhrách jsme se usadili v horních patrech tabulky. Do naší sestavy se po nemoci vrátil zpět Altman a tak jsme nastoupili v nejsilnějším možném složení a hrou na jednoho útočníka.

Fotbal - III.A třída

1. Předhradí 23
2. Křečkov "A" 21
3. Stará Lysá 21
4. Semice "B" 19
5. Stratov 17
6. Libice nad Cidlinou 17
7. Odřepsy 16
8. Milovice "B" 13
9. Lysá nad Labem "B" 12
10. Sány/Opolany "A" 11
11. Kamenné Zboží 9
12. Kounice 9
13. Chrást 6
14. Sadská "B" 5

Fotbal - starší žáci

1. Struhy 24
2. Pátek 21
3. Kamenné Zboží 17
4. Slovan Poděbrady 15
5. Stratov 13
6. Chrást 10
7. Rožďalovice 10
8. Dymokury 6
9. Budiměřice 6
10. Třebestovice 1

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.