Naše utkání 2011-2012

• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

26.kolo: Stratov - Hradištko 4 - 0 (1 - 0)

V posledním utkání sezóny jsme ve Stratově přivítali celek z Hradištka. Pro jistotu záchrany v soutěži nám stačila jakákoli výhra a proti již sestupujícím hostům byla povinností, kterou jsme nakonec splnili. Tým soupeře se scházel jen velmi pozvolna a ještě 15 minut před výkopem postávali jeho hráči v civilu před kabinami.

25.kolo: Lipník - Stratov 4 - 5 (3 - 0)

Pouze vítězství v předposledním kole na hřišti Lipníku nám mohlo uchovat reálnou naději na záchranu v soutěži. V opačném případě by naše šance byla jen velmi teoretická, a proto jsme přijeli s cílem zvítězit. Jarní výsledky domácích však budily respekt, neboť poraženi odešli pouze ve dvou případech z jedenácti.

24.kolo: Stratov - Bříství 2 - 2 (0 - 1)

V předposledním utkání na domácím hřišti v této sezóně, jsme přivítali v přímém boji o záchranu celek z Bříství. V případě výhry, jsme mohli soupeře v tabulce přeskočit a získat tak dvě kola před koncem psychickou výhodu v podobě jednobodového náskoku na sestupové příčky, a proto jsme zvolili ofenzivní rozestavení 4-3-3 s cílem získat tři body.

23.kolo: Ostrá "B" - Stratov 5 - 3 (2 - 1)

Po porážce na hřišti rezervy Litole, jsme v dalším utkání zavítali opět na hřiště soupeře – tentokrát k prestižnímu derby do sousední Ostré. Za krásného počasí, na perfektním trávníku a také před velmi solidní návštěvou, jsme bojovali o důležité body, které nutně potřebujeme v boji o záchranu.

22.kolo: Litol "B" - Stratov 4 - 3 (1 - 1)

Za velmi teplého počasí, jsme se v nedělním odpoledni představili na hřišti nejhoršího týmu jara, celku Litole „B“. Domácí zřejmě zjistili, že pokud nezačnou vítězit, mohli by mít ještě starosti se sestupem, a tak nastoupili posilněni o některé hráče „A“ týmu v čele se Sosnovským.

21.kolo: Stratov - Milovice "B" 1 - 0 (1 - 0)

V dalším domácím utkání jsme na svém hřišti přivítali aktuálně třetí tým tabulky Milovice „B“. Jarní forma hostů budila respekt a navíc jsme se kvůli disciplinárnímu trestu museli obejít bez brankáře Ulmana (dostal za ČK z minulého kola trest na dvě soutěžní utkání). Jeho místo tak zaujal tak jako na začátku jarní části Valášek.

20.kolo: Straky "A" - Stratov 2 - 2 (0 - 2)

Ve 20. kole jsme se představili na hřišti aktuálně šestého týmu tabulky ve Strakách. Vzhledem k průtrži mračen, která se dvě hodiny před utkáním přehnala nad celým Středočeským krajem, se chvíli váhalo, zda se bude hrát, avšak terén byl nakonec shledán jako přizpůsobilý. Do naší sestavy se vrátil Filip Kaucký a ve středu zálohy od začátku utkání nastoupil J. Horvát.

19.kolo: Stratov - Třebestovice 1 - 1 (1 - 1)

Za parného a dusného počasí, jsme nastoupili v domácím prostředí k důležitému záchranářskému souboji proti týmu z Třebestovic. Obejít jsme se museli bez zraněného Kauckého, kterého v základní sestavě nahradil uzdravený Novák. Po delší pauze se na hřiště v průběhu druhého poločasu dostal také David Kubín.

18.kolo: Všejany - Stratov 1 - 0 (0 - 0)

Soubojem nejlepší obrany s nejhorším útokem byl náš zápas proti druhému celku tabulky ze Všejan. K soupeři jsme přijeli s defenzivní taktikou, ale také s cílem zkusit překvapit a odvézt si nějaké body. Pro zranění znovu chyběl obránce Novák a oproti minulému kolu nastoupil místo Miklise v základní sestavě Husák.

17.kolo: Stratov - Kounice "A" 2 - 2 (0 - 1)

V dalším kole jsme na svém hřišti přivítali celek Kounic „A“. Náš, již tak úzký kádr, zasáhla v týdnu další ztráta v podobě zranění obránce Nováka a navíc pracovní povinnosti si musel plnit záložník Husák, který tak též chyběl. Kaucký se tak znovu vrátil z útoku do obrany a na hrot nastoupil od začátku spolu s Jirovským Miklis.

2. Litol 16

4. Lysá nad Labem 12