Naše utkání 2010-2011

• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

26.kolo: Tatce - Stratov 3 - 6 (2 - 2)

Branky Stratova: 20. Jirovský (1-1), 24. Kubín D. (1-2), 52. Jelínek L. (2-3), 60. Korec (2-4), 65. Jelínek L. (2-5), 80. Novák J. (2-6)

Sestava: Ulman - Soukup P., Tangl, Kuchta, Novák J. - Korec, Horvát J. (46. Horvát Michal), Kubín D., Altman - Jelínek L. (70. Miklis), Jirovský

25.kolo: Stratov - Poříčany "B" 2 - 2 (0 - 1)

Branky Stratova: 51. Korec (1-1), 89. Tangl (2-2)

Sestava: Ulman - Bašus, Tangl, Novotný (75. Miklis), Novák J. - Horvát Michal (70. Soukup P.), Kubín D. (46. Kuchta), Altman, Korec - Jelínek L., Jirovský

24.kolo: Vykáň - Stratov 11 - 0 (5 - 0)

Se smělými plány jsme přijeli do Vyšehořovic k utkání s ambiciózním týmem Vykáně. V dusném dopoledni jsme však sehráli zápas, který se i odstupem času nekomentuje lehce. Stručně by se dalo říci, že vše, co mohlo být špatně, bylo špatně, a co mohlo být dobře, bylo také špatně, ale to by bylo příliš stručné a jednoduché...

23.kolo: Stratov - Dvory 5 - 2 (3 - 1)

(OBSAHUJE VIDEO) Bez trenéra, který si plnil pracovně-sportovní povinnosti v zahraničí a také bez rozhodčího, delegovaného OFS, jsme odehráli předposlední domácí utkání této sezóny proti týmu Dvorů.

22.kolo: Drahelice - Stratov 0 - 6 (0 - 3)

K dalšímu utkání na hřištích soupeřů, jsme zajeli do Drahelic. Museli jsme se obejít bez stopera Kuchty, který dal přednost reprezentaci Stratova v Grillmánii, a tak na jeho místě zaskakoval Novotný. Vzhledem k postavení v tabulce, jsme přijeli jako favorit, s cílem odvézt si povinné tři body, a to se nakonec v pohodě povedlo.

21.kolo: Stratov - Stará Lysá 1 - 2 (0 - 0)

V sobotu 14. 5. 2011 nás čekalo místní derby proti dlouhodobému rivalovi – týmu Staré Lysé. V naší sestavě však chybělo dost hráčů, a to záložníci Altman, Horvát Michal a Jelínek. Trenér proto trochu pozměnil sestavu - útočník Korec se stáhnul na záložníka a univerzál Novotný se posunul na hrot vedle Jirovského.

20.kolo: Sokoleč "B" - Stratov 1 - 0 (0 - 0)

V rámci 20. kola jsme se představili na půdě aktuálně 4. týmu naší soutěže – v Sokolči. V sestavě zpět s brankářem Ulmanem a změnami v rozestavení jsme se chtěli porvat o důležité vítězství a naději na postup.

19.kolo: volný termín

18.kolo: Stratov - Kostelní Lhota "B" 5 - 0 (1 - 0)

Bez brankáře Ulmana, a proto s trochu pozměněnou sestavou, jsme v 18. kole naší soutěže, vyběhli na domácím trávníku proti soupeři z Kostelní Lhoty. Do branky byl nominován Kopeček a nutno říci, že si vedl poměrně jistě.

17.kolo: Přerov n/L. "B" - Stratov 1 - 1 (0 - 1)

Více než rok a půl jsme byli zvyklí vozit ze zápasů venku 3 body. Poslední ztráta bodů, se datuje k 3. 10. 2009, kdy jsme podlehli 0-1 v Třebestovicích. Následnou šnůru čtrnácti výher v řadě na hřištích soupeřů, jsme přerušili utkáním v Přerově nad Labem, kde jsme uhráli „pouze“ bod.

3. Mochov 0