Naše utkání 2009-2010

• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

22.kolo: Stratov - Chrást 2 - 1 (1 - 0)

Boj o „pohárovou Evropu“ k nám přivál tradičního soupeře z Chrástu, který dlouhodobě pokukuje po postupu do III. třídy. K nám přijel již bez šancí na postup, ale vůbec ne bez motivace. Chtěl skončit alespoň do 3. místa, což bylo jeho předsezónní předsevzetí.

21.kolo: Přerov n/L. "B" - Stratov 1 - 2 (1 - 1)

Nepříjemný soupeř a dotěrní komáři čekali, zda-li se nám podaří prodloužit šňůru neporazitelnosti na 14 mistrovských zápasů. Byť jen teoretická naděje na postup dala jasnou taktiku – zvítězit.

20.kolo: Stratov - Drahelice 3 - 2 (1 - 0)

Reálná naděje na boj o postupové místo velela v domácím zápase bezpodmínečně zvítězit. Po delší době jsme se museli obejít bez dvou hráčů základní sestavy a navíc bez trenéra. Několik hráčů muselo zaskočit na jiných postech a hráči z lavičky měli možnost ukázat, že právem patří do sestavy. První letošní slunce, které pražilo po celou dobu zápasu, velelo šetřit síly, neboť 90 minut je dlouhých.

19.kolo: Vykáň - Stratov 1 - 6 (1 - 2)

Předzápasové prognózy sice velely vyhrát, ale vždy nepříjemný soupeř toho nebyl plnou zárukou. I když jeden ze základních pokynů zněl neprospat začátek, opak byl pravdou. Hned z prvního útoku domácích, ve 2. Stratov inkasoval. Po krásné kolmici pronikl do otevřeného středu naší obrany domácí útočník a neomylně zavěsil: 1-0.

18.kolo: Stratov - Třebestovice 1 - 1 (0 - 0)

Zápas jara vítěze nepřinesl. S dělením bodů však byli nakonec spokojenější hosté, pro které dosažený výsledek znamená výrazné posílení pozice na čele tabulky. Domácí tým udržel nejen jarní neporazitelnost, ale zároveň prodloužil šňůru předchozích devíti soutěžních zápasů bez prohry.

17.kolo: Kounice "B" - Stratov 1 - 2 (0 - 0)

Další důležitý zápas dovedli hráči Stratova opět do vítězného konce. Podruhé v nových dresech a druhé vítězství v utkání, ve kterém byl Stratov s vyjímkou prvních dvaceti minut lepším mužstvem.

16.kolo: Poříčany "B" - Stratov 2 - 3 (1 - 2)

Důležitý zápas zvládli hráči Stratova na výbornou. Nepříjemný soupeř, kterému se dvakrát podařilo vyrovnat, nakonec odešel poražen. Stratovští ukázali velkou vůli po vítězství, přestáli tlak domácích ve druhém poločase a výsledně soupeře přetlačili.

15.kolo: Stratov - Tatce 3 - 1 (1 - 1)

K dalšímu jarnímu utkání, přijelo do Stratova mužstvo Tatců, kterému jsme měli po podzimní prohře 0-3, co odvádět. Hosté se třemi dorostenci v základní sestavě dostali v posledních dvou zápasech 14 branek a i začátek sobotního utkání nasvědčoval hladkému průběhu.

14.kolo: Stará Lysá - Stratov 0 - 2 (0 - 0)

Konečně radost. Zápas, který ukázal, že Stratov může bez bázně a hany hrát, a být úspěšný, s každým soupeřem. Vysoce taktický a účelný výkon na hřišti druhého mužstva soutěže, se kterým se navíc Stratovu dlouhodobě nedařilo, přinesl bojovný a silový fotbal s množstvím osobních soubojů, v němž hosté výsledně byli chytřejší.

13.kolo: Stratov - Hořátev 1 - 0 (1 - 0)

K druhému utkání jarních odvet, k nám přijel nepříjemný soupeř z Hořátve. Náš cíl byl odčinit nejen podzimní prohru 0-2 ze hřiště soupeře, ale i ztrátu bodů po remíze z prvního zápasu jara s béčkem Kostelní Lhoty.

2. Litol 22

5. Lysá nad Labem 18
12. Opočnice 0

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.