Naše utkání 2008-2009

• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

26.kolo: Kounice "B" - Stratov 2 - 3 (2 - 3)

Poslední zápas již nemohl změnit naše umístění v tabulce. Čtvrté místo je každopádně o tři místa lepší něž loňské sedmé místo. Zápas v Kounicích se odehrál na nenalajnovaném hřišti za neúčasti delegovaného rozhodčího, což se nakonec ukázalo jako lepší, než kdyby tam rozhodčí byl. Zápas byl oboustraně útočný, což je asi v posledním kole, kdy už téměř o nic nejde, celkem běžné.

25.kolo: Stratov - Třebestovice 0 - 0

Zápasu předcházely bohaté diskuse na internetových stránkách Stratova a Litole "B", kde byly dvě hlavní témata. Hra Třebestovic a pak výsledek zápasu Stratov-Třebestovice. Byť jen jako zaskakující trenér musím konstatovat, že k žádnému kalkulu ani náznakem nedošlo. Všichni, jenž na zápase byli, s tím musí souhlasit. Utkání bylo soubojem mužstva s nejlepší obranou a týmu s druhým nejlepším útokem.

24.kolo: Vykáň - Stratov 1 - 3 (1 - 3)

Zápas s posledním mužstvem tabulky přinesl vcelku pohodové vítězství. Oboustranně slušné utkání bylo vedeno se vzájemnými úsměvy na tváři se snahou zahrát si fotbal bez ublížení na zdraví.

23.kolo: Stratov - Chrást 1 - 2 (0 - 1)

V předposledním domácím utkání této sezóny jsme na svém hřišti přivítali celek Chrástu. Nastoupili jsme v kombinované sestavě, kde někdo nastoupil při zranění se sebezapřením, D. Kubín i s antibiotiky. V chladném počasí se hrál spíše bojovný fotbal, který nakonec rozhodla efektivnost hostů v zakončení.

22.kolo: Přerov n/Labem "B" - Stratov 1 - 1 (0 - 1)

Utkání se soupeřem, který si na podzim přivezl ze Stratova bod, mělo s výjimkou závěru prvního poločasu poměrně vyrovnaný průběh. Na zápas nepřijel delegovaný rozhodčí a tak ho odřídil zástupce z domácích řad.

21.kolo: Stratov - Poříčany "B" 4 - 0 (2 - 0)

Zápas s mužstvem Poříčan byl snadnou záležitostí. Jejich postavení a letošní výsledky plně korespondují s předvedenou hrou. Domácí se zvláště ve 2. poločasu výkonu soupeře přizpůsobili, a tak se ve Stratově hrál velmi průměrný a místy podprůměrný fotbal. Jediným kladem byly získané 3 body pro domácí.

20.kolo: Kostelní Lhota "B" - Stratov 0 - 3 (0 - 1)

Zápas po týdenní pauze a na hřišti s nepříjemným soupeřem na zkráceném hřišti přinesl zatím nejlepší jarní výkon. Stratov dokráčel k vítězství po jistém, sebevědomém výkonu okořeněném nezvykle třemi brankami.

19.kolo: volný termín

18.kolo: Stratov - Litol B 0 - 0

Zápas s vedoucím mužstvem tabulky lze bez pochyby nazvat utkáním jara. Slušná návštěva i slunečné počasí vytvořili pěknou kulisu střetnutí, jehož výsledek měl hodně napovědět o ambicích obou mužstev. Domácí mužstvo v sestavě bez Prokeše, M. Soukupa, distancovaného D. Kubína a dalších tří dlouhodobě zraněných hráčů nastoupilo už alespoň s uzdraveným Ulmanem.

17.kolo: Drahelice - Stratov 1 - 1 (1 - 0)

Očekávání nelehkého zápasu se plně potvrdilo. Postavení soupeře v tabulce neodpovídalo předvedené hře. Utkání mělo prakticky vyrovnaný průběh.

12. Křečkov 2

10. Mochov 0