Naše utkání 2008-2009

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/stratov/sokolstratov.cz/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

26.kolo: Kounice "B" - Stratov 2 - 3 (2 - 3)

Poslední zápas již nemohl změnit naše umístění v tabulce. Čtvrté místo je každopádně o tři místa lepší něž loňské sedmé místo. Zápas v Kounicích se odehrál na nenalajnovaném hřišti za neúčasti delegovaného rozhodčího, což se nakonec ukázalo jako lepší, než kdyby tam rozhodčí byl. Zápas byl oboustraně útočný, což je asi v posledním kole, kdy už téměř o nic nejde, celkem běžné.

25.kolo: Stratov - Třebestovice 0 - 0

Zápasu předcházely bohaté diskuse na internetových stránkách Stratova a Litole "B", kde byly dvě hlavní témata. Hra Třebestovic a pak výsledek zápasu Stratov-Třebestovice. Byť jen jako zaskakující trenér musím konstatovat, že k žádnému kalkulu ani náznakem nedošlo. Všichni, jenž na zápase byli, s tím musí souhlasit. Utkání bylo soubojem mužstva s nejlepší obranou a týmu s druhým nejlepším útokem.

24.kolo: Vykáň - Stratov 1 - 3 (1 - 3)

Zápas s posledním mužstvem tabulky přinesl vcelku pohodové vítězství. Oboustranně slušné utkání bylo vedeno se vzájemnými úsměvy na tváři se snahou zahrát si fotbal bez ublížení na zdraví.

23.kolo: Stratov - Chrást 1 - 2 (0 - 1)

V předposledním domácím utkání této sezóny jsme na svém hřišti přivítali celek Chrástu. Nastoupili jsme v kombinované sestavě, kde někdo nastoupil při zranění se sebezapřením, D. Kubín i s antibiotiky. V chladném počasí se hrál spíše bojovný fotbal, který nakonec rozhodla efektivnost hostů v zakončení.

22.kolo: Přerov n/Labem "B" - Stratov 1 - 1 (0 - 1)

Utkání se soupeřem, který si na podzim přivezl ze Stratova bod, mělo s výjimkou závěru prvního poločasu poměrně vyrovnaný průběh. Na zápas nepřijel delegovaný rozhodčí a tak ho odřídil zástupce z domácích řad.

21.kolo: Stratov - Poříčany "B" 4 - 0 (2 - 0)

Zápas s mužstvem Poříčan byl snadnou záležitostí. Jejich postavení a letošní výsledky plně korespondují s předvedenou hrou. Domácí se zvláště ve 2. poločasu výkonu soupeře přizpůsobili, a tak se ve Stratově hrál velmi průměrný a místy podprůměrný fotbal. Jediným kladem byly získané 3 body pro domácí.

20.kolo: Kostelní Lhota "B" - Stratov 0 - 3 (0 - 1)

Zápas po týdenní pauze a na hřišti s nepříjemným soupeřem na zkráceném hřišti přinesl zatím nejlepší jarní výkon. Stratov dokráčel k vítězství po jistém, sebevědomém výkonu okořeněném nezvykle třemi brankami.

19.kolo: volný termín

18.kolo: Stratov - Litol B 0 - 0

Zápas s vedoucím mužstvem tabulky lze bez pochyby nazvat utkáním jara. Slušná návštěva i slunečné počasí vytvořili pěknou kulisu střetnutí, jehož výsledek měl hodně napovědět o ambicích obou mužstev. Domácí mužstvo v sestavě bez Prokeše, M. Soukupa, distancovaného D. Kubína a dalších tří dlouhodobě zraněných hráčů nastoupilo už alespoň s uzdraveným Ulmanem.

17.kolo: Drahelice - Stratov 1 - 1 (1 - 0)

Očekávání nelehkého zápasu se plně potvrdilo. Postavení soupeře v tabulce neodpovídalo předvedené hře. Utkání mělo prakticky vyrovnaný průběh.

Fotbal - III.A třída

1. Odřepsy 36
2. Slovan Poděbrady 36
3. Pátek "B" 33
4. Křečkov "A" 30
5. Litol 29
6. Kounice 28
7. Sadská "B" 24
8. Chrást 24
9. Sány/Opolany "A" 15
10. Stratov 15
11. Tatce 15
12. Milovice "B" 9
13. Libice nad Cidlinou 9
14. Hradišťko 4

Fotbal - starší žáci

1. Budiměřice 28
2. Slovan Poděbrady 28
3. Kamenné Zboží 24
4. Lysá nad Labem 24
5. Sadská 21
6. Dymokury 16
7. Stratov 15
8. Chrást 13
9. Loučeň 13
10. Struhy 10
11. Pátek 1
12. Opočnice 1

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.