Florbal ve Stratově

Na základě zmínky v obecních novinách – Stratovském listu, přinášíme pár základních informací k florbalovým setkáním ve Stratově. Po dohodě několika lidí se stanovil pevný termín – každou neděli od 18:00 ve stratovské sokolovně. S sebou je nutné mít sportovní obuv (nejlépe sálové boty s jinou než černou podrážkou) a florbalovou hokejku.

Protože ne vždy se může sejít dost lidí, byla vytvořena tabulka, kde si můžete aktuálně zkontrolovat, kolik lidí je na nejbližší termín přihlášeno a sami se zde také musíte zapsat! ---> Tabulku naleznete zde .

Stačí pouze do tabulky zapsat své příjmení a pod nejbližší (nebo i další) termín dopsat vždy buď "a" (zúčastníte se) nebo "n" (nezúčastníte se). Následně ještě klikněte na "File -> Save" a změna se uloží.

Může přijít kdokoli, kdo má chuť si zahrát florbal! Čím víc lidí bude chodit, tím samozřejmě lépe.

3. Mochov 0