7.kolo: Stratov - Semice "B" 1 - 1 (1 - 0)

S ohledem na kontumaci domácího utkání s Libicí, jsme se v 7. kole probíhající sezóny představili teprve podruhé doma. Soupeřem nám bylo mužstvo, které se i přes uhrané 10. místo v loňské sezóně, dobrovolně vzdalo účasti v okresním přeboru – Semice „B“.

Přestože hosté venku zatím nezískali žádný bod a na zápas dali dohromady jen základní jedenáctku, předváděli solidní fotbal. Utkání tak bylo od začátku vyrovnané, i když bez vyložených šancí. Náznaky příležitostí se počítaly spíš na naší straně, největší měl Vlach, ale branky jsme se dočkali až na konci prvního poločasu – po rohovém kopu hlavičkoval nepříliš důrazně Michal Horvát, ale míč nakonec doskákal až do sítě: 1-0. Největší příležitost hostů nakonec přišla z jejich posledního útoku přes pauzou, ale obranným zákrokem nás od inkasování zachránil L. Novák.

I ve druhém poločasu se hrál svižný fotbal. Hosté byli fotbaloví a bojovní, což jim v 63. přineslo vyrovnání – po autovém vhazování přenesli hru jednoduše a rychle přes šířku hřiště a osamocený Horejš umístěnou střelou srovnal: 1-1. I přesto jsme vítězství přece jen mohli strhnout na naší stranu v závěrečné čtvrthodině. V 77. ale trefil po přihrávce Vlacha střídající Jelínek z malého vápna jen brankáře a v 85. stejným způsobem naopak neuspěl Vlach – ve stoprocentní šanci také trefil jen gólmana. V nastavení jsme pak měli poslední možnost v podobě přímého kopu z ideální pozici z hranici vápna, ale Walter trefil zeď. Oba týmy tak nakonec brali jen bod.

Branka Stratova: 39. Horvát Michal (1-0)

Sestava: Kaucký - Horvát P. (72. Večerek), Walter, Horvát Michal, Šach (46. Prošek) - Valter V., Jarolím T., Vlach, Novák L. (86. Holub) - Schneider (60. Jelínek), Pařízek (80. Kus M.)