4.kolo: Stratov - Odřepsy 1 - 2 (1 - 2)

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

Dalším pro nás neznámým soupeřem v nové sezóně byl ve čtvrtém podzimním kole celek Odřeps. Z výčtu zraněných hráčů se nám dali dohromady po týdnu pouze Effenberger s Pačesným, ke kterým se tentokrát přidal do základní sestavy také Rambousek. I proto se Walter mohl posunout zpět do útoku a Jelínka ve středu zálohy zastoupil Michal Horvát.

Od začátku bylo zřejmé, že bude k vidění vyrovnané a bojovné utkání. Šance se začaly počítat spíše na naší straně, ale v zakončení jsme nebyli dostatečně důrazní nebo jsme trefili přesně do míst, kde stál připravený brankář soupeře. Tak tomu bylo při nadějných střelách Jarolíma a Michala Horváta. Do vedení tak šli hned při první vážnější akci hosté – ve 25. vyšel na hranici faulu vítězně ze souboje ve středu hřiště Leština, posunul míč do strany na Mareše a ten střelou na zadní tyč otevřel skóre: 0-1. Branka ráz utkání ale příliš nezměnila. Soupeře vedení uklidnilo, pozorně bránil a nám chybělo při kombinacích trochu více invence a moment překvapení. Navíc hostům vyšel i druhý nebezpečný brejk ve 34. – znovu po nenápadné chybě ve středu hřiště uklidil do sítě přihrávku Leštiny z levé strany před brankou důrazný Žižka: 0-2. Nám se nakonec povedlo snížit až v závěru poločasu – nejprve neproměnil velkou šanci L. Novák, který netrefil po odraženém míči poloprázdnou branku a tak se ujala až ve 43. střela Jarolíma: 1-2.

Ve druhé půli jsme se chtěli pokusit o vyrovnání, ale hosté dál pozorně bránili a do velkých šancích nás už nepouštěli. Postupem času se navíc začala nejen na naše kopačky vkrádat čím dál větší nervozita a kolikrát jsme se věnovali spíše diskuzím s ne vždy přesným rozhodčím než hře. Soupeř čekal jen na rychlé brejky, a když jsme se neprosadili ani po několika standartkách v závěru, odvezli si nakonec hosté všechny tři ubojované body.

Branka Stratova: 43. Jarolím (1-2)

Sestava: Krejčík - Bašus, Rambousek, Horáček (70. Touš) - Kubín D. - Effenberger, Jarolím, Horvát Michal, Novák L. - Pačesný (83. Soukup), Walter

Fotbal - III.A třída

1. Odřepsy 0
2. Třebestovice 0
3. Pátek "B" 0
4. Křečkov "A" 0
5. Kamenné Zboží 0
6. Kounice 0
7. Sadská "B" 0
8. Chrást 0
9. Sány/Opolany "A" 0
10. Stratov 0
11. Tatce 0
12. Milovice "B" 0
13. Libice nad Cidlinou 0
14. Hradišťko 0

Fotbal - starší žáci

1. Budiměřice 0
2. Slovan Poděbrady 0
3. Mochov 0
4. Pátek 0
5. Sadská 0
6. Dymokury 0
7. Stratov 0
8. Chrást 0
9. Loučeň 0
10. Struhy 0

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.