2.kolo: Stratov - Stará Lysá 1 - 1 (0 - 0)

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

Ve druhém kole jsme se poprvé v nové sezóně představili také doma, soupeřem nám byl celek Staré Lysé. Znovu jsme museli řešit hned několik absencí, a to v čele s kapitánem Jarolímem, proto tentokrát dostali v základní sestavě příležitost i hráči širšího kádru.

Od prvních minut jsme tahali za trochu kratší konec. Hosté byli o něco lepší a rušno bylo hlavně před naší brankou. Soupeř si kombinaci příliš nekomplikoval a většinu svých akcí řešil nákopem na rychlonohého Srcháčka na levém křídle, který byl nejnebezpečnějším hráčem hostů. Jeho spoluhráči ho však naštěstí příliš nenásledovali a jejich zakončení bylo tristní, případně zakročila naše tentokrát pozorná obrana nebo v největší šanci vyrazil míč na roh gólman Kaucký. Do kabin se tak šlo bez branek.

Druhý poločas už přinesl vyrovnanější podívanou, i když velké brankové příležitosti i nadále chyběly. Oběma celkům také za velmi teplého počasí trochu docházely síly, a když už to vypadalo, že se diváci branek nedočkají, vystřelil v 78. trochu z nouze hostující Müller a tečovaná střela zapadla přesně k tyči, kde byl Kaucký bez šance: 0-1. Na obdržený gól jsme naštěstí stačili zareagovat – stáhli hru na tři obránce a právě Walter, který se posunul podpořit útok, rozjel v 83. akci středem hřiště, kde se po rychlé kombinaci dostal za obranu Valter a zkušeně prostřelil brankáře hostů: 1-1. O chvíli později jsme mohli skóre i otočit, ale po krásném centru Pařízka z pravé strany, skočil Vlachovi do gólové střely na poslední chvíli hostující obránce.

I proto a i přesto, jsme si nakonec i v kombinované sestavě připsali první letošní bod.

Branka Stratova: 83. Valter (1-1)

Sestava: Kaucký - Horvát P. (79. Šach), Kubín D. (32. Walter), Horvát Michal, Bašus - Krejčík F. (46. Holub), Vlach, Valter V., Novák L. - Kus (75. Prošek), Pařízek (86. Miklis)