23. ročník Memoriálu Oldřicha Krejčíka st.

Po dvou přípravných utkáních v Kostomlatech nad Labem (1-4) a doma s Křincem (2-6), jsme v generálce na novou fotbalovou sezónu obsadili v tradičním domácím fotbalovém turnaji 3. příčku. V konkurenci "béček" Dolních Počernic, Lysé nad Labem a týmu ze Statenic, jsme si připsali jednu výhru a dvě porážky.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Lysé nad Labem "B". Po vyrovnaném průběhu nakonec hosté rozhodli v poslední minutě zápasu, kde se po centru z pravé strany trefil Hanke: 0-1.

Ve druhém zápase nám byl soupeřem tým Sokola Statenice, hrající IV. třídu na Praze-západ. Převahu s prvním poločase se nám podařilo zúročit brankou Lukáše Nováka. Po změně stran dokázali hosté vyrovnat, ale o našem těsném vítězství rozhodl sólovou akcí Tomáš Jarolím: 2-1.

V závěrečném vystoupení jsme si v přímém souboji o 2. místo rozdali s Dolními Počernicemi "B". Do vedení nás nejdříve poslal Jelínek, ale soupeř do poločasu vyrovnal a v druhé půli pak dvěma brankami rozhodl: 1-3.

6. Semice 6