22.kolo: Milovice "B" - Stratov 1 - 1 (0 - 1)

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

K malému místnímu derby, jsme zavítali v rámci dalšího jarního kola do Milovic. Znovu v neúplné sestavě, jsme tentokrát museli zaimprovizovat v obranné čtyřce, kde na postu pravého beka musel zaskočit Michal Horvát a nemocného Waltera v útoku zastoupil Pačesný. Do zápasu pak nemohli vůbec zasáhnout P. Soukup s P. Horvátem a ani Syrový se ještě po nemoci nemohl zařadit do základní jedenáctky.

I přes tyto problémy jsme do utkání vstoupili velmi dobře. Soustředěným výkonem jsme domácí nepustili do úvodního tlaku a naopak jsme to byli my, kdo držel více míč na kopačkách. A na konci 9. jsme se tak dostali i zaslouženě do vedení – po dlouhém a přesném výkopu brankáře Ulmana si za obranu naběhl Effenberger a střelou "z první" poslal míč do sítě: 0-1. Vedoucí gól nám pomohl, zaměřili jsme se spíše na obrannou činnost a domácí si mnohdy v přehuštěném prostoru na naší polovině nevěděli rady. Jejich kombinace navíc nebyly rychlé ani přesné a tak jsme vedení celkem v klidu hájili až do poločasového hvizdu.

Po změně stran domácí trochu přeskupili řady, a to jim viditelně pomohlo. Zrychlili hru i kombinaci a začali být mnohem nebezpečnější. První varování přišlo v 52., kdy přímý kop domácích vytáhl skvělým zákrokem Ulman na tyč naší branky a skóre se tak zatím neměnilo. O deset minut později už se ale Milovice radovali – po autovém vhazování propadl míč až do našeho malého vápna, kde jsme nebyli dostatečně důrazní a i přes první Ulmanův zákrok jsme nepokryli dorážku z bezprostřední blízkosti a bylo vyrovnáno: 1-1. Soupeř se navíc stále víc tlačil do útoku a vytvářel si další velké šance. V 69. zasáhl znovu skvěle Ulman proti nájezdu středem naší obrany a vychytal v jasné šanci domácího útočníka. O chvíli později pak v další velké šanci pálili domácí z hranice vápna jen těsně nad. Potrestat jsme tak soupeře mohli v 73. z přímého kopu z pravé strany, ale velmi dobrou Syrového střelu dokázal gólman Milovic vytěsnit na roh. I v závěru měli domácí velký tlak a další fantastický zákrok musel proti dalšímu nájezdu předvést znovu Ulman, ale odolali jsme a odvezli si tak nakonec díky dobrému výkonu v první půli a výbornému výkonu našeho brankáře v půli druhé, cenný bod.

Branka Stratova: 10. Effenberger (0-1)

Sestava: Ulman - Horvát Michal, Kaucký, Novák L., Bašus - Novák R., Jelínek, Kubín (43. Syrový), Horáček (68. Tangl) - Pačesný, Effenberger

Fotbal - III.A třída

1. Chrást 0
2. Kamenné Zboží 0
3. Kounice 0
4. Křečkov "A" 0
5. Libice nad Cidlinou 0
6. Lysá nad Labem "B" 0
7. Milovice "B" 0
8. Odřepsy 0
9. Předhradí 0
10. Sadská "B" 0
11. Sány/Opolany "A" 0
12. Stratov 0
13. Stará Lysá 0
14. Semice "B" 0

Fotbal - starší žáci

1. Chrást 0
2. Kamenné Zboží 0
3. Stratov 0
4. Dymokury 0
5. Pátek 0
6. Třebestovice 0
7. Slovan Poděbrady 0
8. Budiměřice 0
9. Struhy 0
10. Rožďalovice 0

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.