22.kolo: Milovice "B" - Stratov 1 - 1 (0 - 1)

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

K malému místnímu derby, jsme zavítali v rámci dalšího jarního kola do Milovic. Znovu v neúplné sestavě, jsme tentokrát museli zaimprovizovat v obranné čtyřce, kde na postu pravého beka musel zaskočit Michal Horvát a nemocného Waltera v útoku zastoupil Pačesný. Do zápasu pak nemohli vůbec zasáhnout P. Soukup s P. Horvátem a ani Syrový se ještě po nemoci nemohl zařadit do základní jedenáctky.

I přes tyto problémy jsme do utkání vstoupili velmi dobře. Soustředěným výkonem jsme domácí nepustili do úvodního tlaku a naopak jsme to byli my, kdo držel více míč na kopačkách. A na konci 9. jsme se tak dostali i zaslouženě do vedení – po dlouhém a přesném výkopu brankáře Ulmana si za obranu naběhl Effenberger a střelou "z první" poslal míč do sítě: 0-1. Vedoucí gól nám pomohl, zaměřili jsme se spíše na obrannou činnost a domácí si mnohdy v přehuštěném prostoru na naší polovině nevěděli rady. Jejich kombinace navíc nebyly rychlé ani přesné a tak jsme vedení celkem v klidu hájili až do poločasového hvizdu.

Po změně stran domácí trochu přeskupili řady, a to jim viditelně pomohlo. Zrychlili hru i kombinaci a začali být mnohem nebezpečnější. První varování přišlo v 52., kdy přímý kop domácích vytáhl skvělým zákrokem Ulman na tyč naší branky a skóre se tak zatím neměnilo. O deset minut později už se ale Milovice radovali – po autovém vhazování propadl míč až do našeho malého vápna, kde jsme nebyli dostatečně důrazní a i přes první Ulmanův zákrok jsme nepokryli dorážku z bezprostřední blízkosti a bylo vyrovnáno: 1-1. Soupeř se navíc stále víc tlačil do útoku a vytvářel si další velké šance. V 69. zasáhl znovu skvěle Ulman proti nájezdu středem naší obrany a vychytal v jasné šanci domácího útočníka. O chvíli později pak v další velké šanci pálili domácí z hranice vápna jen těsně nad. Potrestat jsme tak soupeře mohli v 73. z přímého kopu z pravé strany, ale velmi dobrou Syrového střelu dokázal gólman Milovic vytěsnit na roh. I v závěru měli domácí velký tlak a další fantastický zákrok musel proti dalšímu nájezdu předvést znovu Ulman, ale odolali jsme a odvezli si tak nakonec díky dobrému výkonu v první půli a výbornému výkonu našeho brankáře v půli druhé, cenný bod.

Branka Stratova: 10. Effenberger (0-1)

Sestava: Ulman - Horvát Michal, Kaucký, Novák L., Bašus - Novák R., Jelínek, Kubín (43. Syrový), Horáček (68. Tangl) - Pačesný, Effenberger

Fotbal - III.A třída

1. Předhradí 23
2. Křečkov "A" 21
3. Stará Lysá 21
4. Semice "B" 19
5. Stratov 17
6. Libice nad Cidlinou 17
7. Odřepsy 16
8. Milovice "B" 13
9. Lysá nad Labem "B" 12
10. Sány/Opolany "A" 11
11. Kamenné Zboží 9
12. Kounice 9
13. Chrást 6
14. Sadská "B" 5

Fotbal - starší žáci

1. Struhy 24
2. Pátek 21
3. Kamenné Zboží 17
4. Slovan Poděbrady 15
5. Stratov 13
6. Chrást 10
7. Rožďalovice 10
8. Dymokury 6
9. Budiměřice 6
10. Třebestovice 1

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.