19.kolo: Stratov - Dvory 1 - 3 (0 - 2)

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stratov/sokolstratov.cz/includes/menu.inc on line 1009.

Další z nepochopitelných domácích výkonů proti podprůměrnému soupeři, jsme předvedli v rámci 19. kola, kdy jsme hostili celek Dvorů. Hosté, kteří na jaře nezískali z pěti utkání ani bod, přijeli s defenzivní taktikou, hrou na brejky a také trochou štěstí, které při nich stálo ve spojení s našimi chybami hlavně při úvodních dvou gólech. Naše vítězná sestava z Kounic doznala jen jednu změnu, když důvěru dostal v útoku před Michalem Horvátem Miklis, ale díky okolnostem odehrál nakonec po delší době skoro celé utkání i Pačesný.

Už úvodní minuty naznačily, že nebude k vidění žádné velké fotbalové představení. Nepřesnosti na obou stranách braly hře spád a oba týmy zápasily spíše sami se sebou. V poli to tak byl spíše boj, ve kterém jsme navíc byli my skoro vždy o krok později. A tak jsme si, přestože hosté žádnou šanci neměli, koledovali o první gól. A ten také přišel. V 16. nakopli hosté jednoduše dlouhý míč až za naší obranu, ten chtěl odvrátit Ulman, ale trefil jen protihráče, který pak do prázdné branky bez potíží skóroval: 0-1. O pár minut později mohl srovnat M. Kubín, který vystihl nedůraznou malou domů hostujícího obránce, ale k zakončení se nedostal. Další šanci jsme tak měli po rohovém kopu Effenbergera, když se k odraženému míči dostal D. Kubín, ale hradbu těl v brance nepropálil. Ve 32. tak přišel z ničeho nic další úder – jen další dlouhý nákop hostů trefil obránce Novák tak nešťastně, že namazal před úplně prázdnou branku záložníkovi soupeře a ten v klidu zakončil: 0-2. Do kabin jsme tak odcházeli ve značné frustraci s dvoubrankovým mankem.

Přestože jsme po změně stran chtěli brzy snížit a vykřesat naději na bodový zisk, pokračovali jsme spíše dál v našem nedobrém výkonu. Hosté se nikam nehnali, nic nevymýšleli a pouze ve zformovaném obranném bloku čekali, s čím přijdeme my. Ke snížení měl blízko v 50. M. Kubín, když postupoval ze stranu na branku, ale nedal. V 61. jsme měli výhodu přímého kopu z dobré pozice, ale trefili jsme pouze zeď. Snížit se nám nakonec přece jen povedlo, když po centru z pravé strany přihrál D. Kubín nalevo zcela volnému Syrovému a ten se nemýlil: 1-2. O chvíli později se k odraženému míči dostal M. Horvát, ale jeho gólovou střelu z hranice šestnáctky znovu zblokoval obranný val hostů. Utrum naším nadějím pak dal soupeř v 75., když si odkop našel osamocený útočník, který si následně poradil s nedůrazným obráncem Novákem a zkušeně zakončil: 1-3. Šanci na opětovné snížení měl v 81. M. Horvát, ale po průniku z levé strany zakončoval na dlouhou nohu jen nedůrazně a v 85. Pačesný, jehož střela skončila pouze na tyči hostující branky. Trestuhodně jsme tak nepotvrdili vybojovanou výhru z Kounic a po hodně špatném a místy odevzdaném výkonu, jsme si připsali překvapivou porážku.

Branka Stratova: 66. Syrový (1-2)

Sestava: Ulman - Bašus (60. Soukup P.), Kaucký, Novák J., Syrový - Effenberger, Jelínek L. (5. Pačesný), Kubín D., Horvát P. (60. Jirovský) - Miklis (46. Horvát Michal), Kubín M.

Fotbal - III.A třída

1. Předhradí 23
2. Křečkov "A" 21
3. Stará Lysá 21
4. Semice "B" 19
5. Stratov 17
6. Libice nad Cidlinou 17
7. Odřepsy 16
8. Milovice "B" 13
9. Lysá nad Labem "B" 12
10. Sány/Opolany "A" 11
11. Kamenné Zboží 9
12. Kounice 9
13. Chrást 6
14. Sadská "B" 5

Fotbal - starší žáci

1. Struhy 24
2. Pátek 21
3. Kamenné Zboží 17
4. Slovan Poděbrady 15
5. Stratov 13
6. Chrást 10
7. Rožďalovice 10
8. Dymokury 6
9. Budiměřice 6
10. Třebestovice 1

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 0 hostů.