16.kolo: Odřepsy - Stratov 3 - 1 (2 - 1)

Těžký los nám i ve druhém utkání jara přihrál do cesty vedoucí tým tabulky – tým Odřeps. Do zápasu jsme nastoupili se stejnou sestavou, která vyválčila bod se Slovanem Poděbrady, pouze v brance musel zastoupit zraněného Krejčíka Milan Horvát.

Od úvodu se hrál vyrovnaný, i když nepříliš pohledný fotbal. My jsme dvě nadějné příležitosti nevyužili, a tak do vedení šli domácí – v 16. ztratil na polovině hřiště míč Jelínek a přečíslení využil střelou do šibenice Hobik: 1-0. My jsme odpověděli ve 30., kdy se po přihrávce Kubína za obranu prosadil hezkou střelou z pravé strany Michal Horvát: 1-1. Vyrovnaný stav jsme bohužel do poločasu neudrželi – ve 42. se z přímého kopu trefil domácí Souček: 2-1 a do šaten jsme tak odcházeli s jednobrankovou ztrátou.

Tu mohl ve druhém poločasu smazat v 57. Jelínek, ale po přihrávce Tržického trefil pouze tyč. Rozdílový gól jsme pak domácím další chybou věnovali sami – špatnou rozehrávku tentokrát předvedl Rambousek a potrestal podruhé Souček: 3-1. V poslední dvacetiminutovce jsme tak ještě trochu prostřídali sestavu, a když v závěru nebyla odpískaná penalta po faulu na Jirovského a v 89. trefil po pěkné akci Kubín jen břevno, odjeli jsme nakonec bez bodu.

Branka Stratova: 30. Horvát Michal (1-1)

Sestava: Krejčík - Rambousek, Walter (31. Pačesný), Kaucký, Bašus - Novák L., Jelínek (76. Jirovský), Kubín D., Effenberger (70. Jarolím T.) - Tržický (78. Touš), Horvát Michal

12. Křečkov 2

10. Mochov 0